Smiltenes pilsētas dome aicina izvirzīt Goda pilsoni 1

Smiltenes pilsētas dome aicina sabiedrību izvirzīt kandidātus pašvaldības apbalvojumiem - balvai un titulam "Gada cilvēks" un Atzinības rakstam. Apbalvojumus pasniegs valsts svētku sarīkojumā "Visi Latvijai", kas notiks 16. novembrī Smiltenes kultūras un sporta centrā.

 

Pretendentus drīkst izvirzīt darba kolektīvi, sabiedriskas organizācijas vai domes deputāti. Pieteikumi jāiesniedz Smiltenes pilsētas domē sekretārei līdz 3. novembrim.

 

Pašvaldība piešķir Atzinības rakstu par godprātīgi veiktu vai ilgstošu darbu. Savukārt domes rīkotajā konkursā "Pilsētas gada cilvēki" domnieki vērtē pretendentus par īpašiem sasniegumiem pilsētas attīstībā vai Smiltenes vārda nešanu pasaulē vairākās jomās: izglītībā; kultūrā un sportā; uzņēmējdarbībā; medicīnā; valsts un sabiedriskajā darbā. Ir arī nominācija "Gada skolēns".

 

Smiltenes pilsētas domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis pieļauj, ka šogad pašvaldība no visiem iesniegtajiem pretendentiem varētu pat izraudzīties tikai vienu pilsētas Gada cilvēku, proti, nepiešķirt titulu katrā nominācijā.

 

"Tas vajadzīgs, lai mazpilsētā nenonivelētu šo apbalvojumu, kā notika ar Goda medaļu. Titulu "Gada cilvēks" piešķir par īpašiem sasniegumiem, par ko tādu, kad visa sabiedrība saprot un piekrīt, - jā, tas ir Gada cilvēks," skaidro pašvaldības vadītājs. Var būt arī tā, ka neviens no pretendentiem netiek pasludināts par uzvarētāju.

 

Konkursa rezultātus izvērtē Smiltenes pilsētas deputāti domes sēdē, aizklāti balsojot.

Komentāri 1

aaa

ir jau jauks pasākums, bet jau visiem iestāžu vadītājiem jau nau pensionētiem cilvēkiem nau pa medaļai -tagad katram ielas labākam iedzīvotājam vajag:)

pirms 12 gadiem, 2008.10.20 20:41

Smiltene