Smiltenes skeitparkā galvas traumu gūst pusaudzis (papildināts ar fotogrāfiju) 3

Svētdien Smiltenes pilsētas skeitparkā galvas traumu guva pusaudzis. Viņš ievietots Vidzemes slimnīcā un atrodas intensīvās terapijas nodaļā.

 

"Viņš taisīja trikus ar BMX velosipēdu, un gadījās ķibele, - nokrita no rampas ar galvu pa priekšu, un stipri sasita galvu. Ķiveres galvā viņam nebija," stāsta pusaudža draugs Uldis.

Uldis atzīst, ka ķiveres nelieto lielākā daļa skeitparka apmeklētāju. Šis gadījums licis padomāt gan viņam, gan citiem pusaudžiem, ka tā tomēr ir vajadzīga pašu drošības labad.

 

Šodien draugi brauks apciemot cietušo pusaudzi Vidzemes slimnīcā. Viņi grib samest naudu un dāvanai nopirkt baltu aizsargķiveri.

 

"Visi ļoti pārdzīvo un vēl izveseļoties," saka Uldis. Pusaudža draugi atklājuši forumu interneta portālā ziemellatvija.lv un raksta tajā laba vēlējumus.

 

Forumā arī sākusies diskusija par ķiverēm skeitparkā. "Vai tad skeitparka noteikumos nebija rakstīts, ka galvā jābūt ķiverei? Protams, jauniešiem vienalga - doma tāda - ar mani jau nekas nenotiks, nevilkšu ķiveri. Tad kādēļ neviens neuzpasē, vai viņiem TIEŠĀM ir ķiveres? Varēja taču izdomāt likt kādu sodu par to, ka nav, vai vnk no skeitparka dzīt ārā," portālā ziemellatvija.lv raksta apmeklētājs ar niku 123456789?

 

"Ziemeļlatvija" pārliecinājās, ka noteikumi par kārtību skeitparkā ir noņemti no tā sētas. Drīz rakstīsim plašāk par to, kam jāuzrauga kārtība skeitparkā.

Komentāri 3

turks

Kamēr visa šī ažiotāža vēl svaiga, lūgums žurnālistiem noskaidrot, kad pieliks saucamajam funboxam trūkstošo slīpo malu, dēļ kuras trūkuma jau pāris bērni ir stipri sasitušies, par laimi bez smagākām sekām. Tā vieta ir ĻOTI bīstama, to atzīst arī skeiteri un BMXisti no citām pilsētām.

pirms 12 gadiem, 2008.08.12 11:37

es pats

bet varbūt labāk vajag visu samazināt kādas 10x mazāku nekā būvēt vēl klāt , varbūt tad vajag instruktoru visu laiku klāt lai koriģētu daudzmaz līmeni, lai kurš katrs pamēģināt gribētājs netaisas savam draugam kautko pierādīt par daudz un neatbilstoši savām spējām

pirms 12 gadiem, 2008.08.12 18:30

eriks

Jaaa un es redzeeju skeitparka plaanu un jakas tur truukst 2vai triis rampu kapeec tas ir nokraapts Smiltenei citur ir piemeeram Valmieraa kas smiltene ir nabadziigaaka vai nee nav vienkaarši skopa tapeec nekaa forša nav Smiltenee!!!!!!!!

:-(

pirms 12 gadiem, 2008.08.16 20:50

Smiltene