Smiltenieši lemj par daudzdzīvoļu mājas apsaimniekošanu 1

Aizvadītajā nedēļā rakstījām, ka Smiltenē namu pārvalde bija gatava atkārtoti uzklausīt Rīgas ielas 10. nama iedzīvotājus par problēmu, kas skārusi vairākus dzīvokļu īpašniekus - viņu mājoklī iekļūst mitrums.

 

Pirmā mājas sapulce bijusi nesekmīga, jo tajā ieradās tikai Namu un komunālo uzņēmumu pārvaldes pārstāvji un dzīvokļa, kuram aktuāls ir kļuvis jautājums mitrumu mājoklī, īpašniece. Pēc iedzīvotājas Ineses Sukses publicētās vēstules "Ziemeļlatvijā" sarosījušies gan pārējie dzīvokļu īpašnieki, gan namu pārvaldē strādājošie.

 

 

I. Sukse pastāstīja, ka problēma ir aktualizēta. Uz mājas atkārtoto kopsapulci ieradušies 15 pārstāvji, kuri izteikuši arī savu sāpi. "Norunājām, ka jau tagad mājai mainīs ārdurvis un uzstādīs sensorās lampas. Runājām, protams, arī par mājas siltināšanu. Ir tā, ka vairākums piekrīt tam, kā plānots visu darīt. Kredītu ņemt mēs nevaram, jo mājai ir arī parāds. Bet paredzēts nosiltināt divas mājas sienas divu gadu laikā," saka smilteniete.

 

Viņa stāsta, ka namu pārvaldes valdes priekšsēdētājs izskaidrojis situāciju, ko var un nevar darīt lietas labā. "Ir plānota komisija, kurā pieaicinātu pieredzējušus speciālistus no Cēsīm, lai izvērtētu tās sienas, kuras būtu vispirms jāremontē. Jārīkojas obligāti!" saka I. Sukse.

Komentāri 1

AINA-NO CĒSĪM

KO JŪS TUR GAUŽATIES. ATSAKIETIES NO TĀDAS APSAIMNIEKOŠANĀS.PAŠI 2.GADĀ UZTAISIET TALKAS .SĒTNIEKU IZVĒLIETIES PAŠI NO SAVAS MĀJAS.VARBŪT KĀDS PENSONĀRS GRIB-PA NELIELU SAMAKSU .LĪGUMU NOSLĒDZIET AR KĀDU CELTNIECĪBAS VEIKALU.KAS JUMS VEIKS NEATLIEKAMOS DARBUS,VAI TUR LAMPIŅU IESKRŪVĒT VAI SKRŪVĪTI PIEGRIEZT.JUMS BŪS TĀ LĒTĀK. NEVAJAG LIEKĒŽIEM MAKSĀT.

pirms 12 gadiem, 2009.02.04 13:22

Smiltene