Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenieši palīdz radīt Ziemassvētku brīnumu

Šodien Rīgā notiek labdarības koncertu virknes noslēdzošais pasākums, kurā piedalās arī sporta deju izpildītāju pāris no Smiltenes - Artūrs Caune un Linda Golovina.

"Šādi pasākumi notiek ne pirmo gadu, un tie ir veltīti bērnu namu bērniem," stāsta dejotāju treneris Ojārs Bācis. Ideja par šādiem labdarības koncertiem savulaik radās dziedātājam Kasparam Markševicam, kurš pazīstams ar skatuves vārdu Cash. Viņš ar domubiedru grupu uzstājas jau vairākus gadus, bet šajos svētkos viņam radusies iecere, ka dziesmu pavadījumā varētu uzstāties sporta deju izpildītāji. Tā smiltenieši saņēmuši piedāvājumu piedalīties labdarības pasākumos. "Ja mēs dejotāji varam kaut ko dot un palīdzēt ar savu deju, tad ar lielu prieku to darām un atbalstām. Ziemassvētki ir brīnumu laiks, kad mūsu pienākums ir dalīties ar citiem," uzskata treneris.Pirms Ziemassvētkiem un to laikā, smiltenieši pabijuši vairākos koncertos Latgales pusē, viens koncerts notika Valkas rajonā - Palsmanes speciālajā internātpamatskolā, bet noslēgums - Rīgā. "Forši!" - tā šodien pirms koncerta abi dejotāji raksturoja deju tūri, kas prasījusi krietnu devu izturības, jo katrā no koncertiem Artūrs un Linda dejoja astoņas dejas un divus šovus. Papildus šiem pasākumiem abi dejotāji paspējuši uzstāties vēl divos pasākumos. "Man patīk, ka šajos koncertos audzēkņi dejo no sirds, un skatītāji to novērtē. Bija ļoti sirsnīgas ovācijas. Cilvēkiem patika, un tas ir pats galvenais," vērtē O. Bācis. Treneris piebilst, ka viņa audzēkņi tradicionāli uzstājas Ziemassvētkos, bet tik plaša programma bija izveidota pirmo reizi.

Smiltene