Smiltenieši vērtē bērnudārza vadītāju 1

Lasītāju ievērību ieguvusi publikācija "Ziemeļlatvijā" par Smiltenes pilsētas domes izsludināto konkursu uz pilsētas jaunā bērnudārza vadītājas vietu.

Konkursa komisija iesaka pašvaldībai amatā apstiprināt rīdzinieci Santu Rudzīti. Portālā vairāku komentāru autori uzskata, ka priekšroku vajadzēja dot smiltenietēm un apšauba konkursa godīgumu. Komentārus šajā sakarā "Ziemeļlatvijai" solījis sniegt Smiltenes pilsētas domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis. Drīzumā sniegsim plašāku materiālu par šo tēmu.

Komentāri 1

smilteniete

Tiešām nāk dusmas par cilvēku nenovīdību un skaudību. Būtu priecājušies, ka kāds pieredzes bagāts cilvēks nāk no Rīgas uz mazpilsētu dzīvot un vēlas savā pieredzē padalīties ar citiem. Tas nozīmē, ka Smiltenē viss ir kārtība un dzīves līmenis ceļas. Bet te daži dusmojas un taisa skandālus tikai tāpēc, ka pašam nav tādas izglītības un varēšanas. Nu nevar tajā vietā sēdēt piecas vadītājas, un izvēlējās noteikti labāko. Lai jaunajai vadītājai veicas. Vismaz ir cerība, ka jaunajā bērnudārzā nebūs blata sistēma....

pirms 13 gadiem, 2008.02.16 17:07

Smiltene