Smilteniete laimē jaunu “golfiņu” 10

Svētdien, skatoties TV 3 šovu "SuperBingo", daudzi smiltenieši pārsteigumā iepleta acis. Par automašīnas "Volkswagen Golf" īpašnieci kļuva viņu pilsētas iedzīvotāja šova automašīnu spēles uzvarētāja Guna Gavare.

 

Jau svētdien un arī vakar spēles veiksminiece saņēma daudz apsveikumu gan klātienē, gan pa tālruni no radiem, draugiem un paziņām.

 

"Tajā brīdi man bija tāds šoks!" notikumus TV studijā atceras G. Gavare. "Emociju nebija nekādu, - nulle. Pat nezinu, kas tas bija. Tika tad, kad man deva mašīnas atslēgu piekariņu, lēnām sāku apjēgt, - manējā mašīna laikam." Nekad agrāk viņa neko nebija laimējusi.

 

G. Gavare vakar publikācijas tapšanas brīdī vēl nezināja, kad viņa saņems laimēto "golfiņu". Par to viņai paziņošot tuvāko dienu laikā. Arī automašīnas krāsu smilteniete vēl nezina. Televizorā viņa redzējusi sarkanu mašīnu, bet, vai tā ir īstā, atbildes pagaidām nav.

 

Savas automašīnas G. Gavarei nav. Viņai nav arī autovadītājas tiesību un braukšanas prasmju. Veiksminiece smaida, ka beidzot būs motivācija likt tiesības. Savulaik dēlam solījusi, - tiesības kārtos tikai tad, kad būs pašai sava automašīna. Tagad dēls to atgādinot un aicinot pildīt solīto.

 

"Būs jāpiesakās šoferu kursos. Šodien par to vēl nedomāju," Guna atzīst, ka vēl joprojām ir samulsusi, - gan no veiksmes spēlē, gan arī no daudzajiem apsveikumiem. Vakar uz brīdi viņa bija ienākusi savā darba vietā Smiltenes ziedu veikalā "Laura", kurā strādā par pārdevēju, un arī tad saņēma cilvēku sveicienus.

 

G. Gavare secina, ka lielo laimestu veidojusi nejaušību ķēde. "Superbingo" spēlēt viņa atsāka joka dēļ pēc ilga pārtraukuma. Biļetes nopirka, dēla pamudināta, jo spēlē bija aptuveni 62 tūkstošu latu liels uzkrājums. Auditorijas spēlē nokļuva ar vienu no pēdējiem numuru.

 

 

No studijas automašīnu spēlei smiltenieti izlozēja pēdējā mirklī. "Studijā bija cilvēki, kuri "SuperBingo" spēlē regulāri un cīnās par automašīnu gadiem. Viņi bija pat šokēti, ka es laimēju pirmajā reizē," saka Guna.

 

28. septembra TV šovā "Superbingo" tika laimēta šogad jau 17. automašīna.

Komentāri 10

Janka

Prieks un laime,lai Gunai un veiksme nolikt tiesības!

pirms 12 gadiem, 2008.09.30 10:12

Sandra

Tā jau bieži gadās, ka ja cilvēks, nagiem zobiem, netiecās pēc kā materiāla, tad it kā nejauša situācija viņu aplaimo! Jauki! Tieši tāpēc, ka n-tās reizes nedrebēja pēc auto, kā tie veterāni-spēlētāji, kuriem šķiet, ka tas ir bez maz dzīves pamatmērķis, vinnēt, vinnēt, ka tik vinnēt.

pirms 12 gadiem, 2008.09.30 12:53

aaa

Patiešām liels prieks kad tāda laime -apsveicu!

pirms 12 gadiem, 2008.09.30 14:14

Bērzlape

Man arī liels prieks, ka mašīna ir vinnēta! Apsveicu!

pirms 12 gadiem, 2008.09.30 14:39

Murka

jā, apsveicu, protams.
bet par ilggadējiem spēlētājiem - nu matemātiķi izskaidrojiet, cik biļetes jānopērk, lai būtu TV cipars praktiski uz katru spēli kā Birutai no Baldones

pirms 12 gadiem, 2008.09.30 15:58

Versija

Guna pati vienmēr laipna un smaidīga, tāpēc viņai veiksme smaida. Grāmatveikals ir tukšs bez viņas. Lai labi ripo!

pirms 12 gadiem, 2008.10.01 14:03

Smiltene