Šodien ielās iziet vīrieši ar ziediem 4

Smiltenietis Aldis Eglītis sievai Ivetai un meitai Madarai katru gadu 8. martā dāvina tulpes vai narcises.

Kaut arī Starptautiskā sieviešu diena nav atrodama kalendārā, Eglīšu ģimene to šodien atzīmē, tāpat kā daudzi citi Latvijas iedzīvotāji."Tā tas ir iegājies no bērnības," saka Aldis un vēl tagad atceras bērnudārzā un skolā darinātos apsveikumus 8. martā. "Tas bija mīļi. Šos svētkus vajadzēja paturēt no padomju laika kalendārā kā svinamo dienu. Tie ir vajadzīgi visu paaudžu cilvēkiem, " spriež Aldis. No viņa 8. martu iemācījies atzīmēt dēls Kristaps. Viņš šodien dāvinās ziedus mammai un māsai. "Katrai sievietei ir patīkami saņemt ziedus," domā Iveta. 8. marts viņai saistās ar pavasari, tulpēm, narcisēm, prieku, pilsētas ielās redzamiem vīriešiem ar ziediem rokās. Mātes diena tik ļoti neuzrunājot.Šodien Sieviešu dienu atzīmēs arī Ivetas un Alda darba vietā degvielas uzpildes stacijā "Virši - A" Smiltenē un Valkā. Katra sieviete autovadītāja, kura gribēs uzpildīs degvielu, saņems tulpi no DUS darbinieka. Turklāt viņš uzpildīs degvielu autovadītājas vietā.

Komentāri 4

XXX

:)) Malacis, Aldi!
Es arī Sieviešu dienu uztveru kā dienu, kad katram vīrietim ir iespējams izteikt savu cieņu un mīlestību sievietei - sievai, meitai, mātei, draudzenei vai jebkurai citai sievietei.
Dažu politiķu pārmetumi, ka 8.marts padomju laikā bija ar varu uzspiesti svētki, ir muļķības. Atšķirībā no citiem padomju svētkiem, šos ar varu nevienam neuzspieda, ielās apsveikt padomju sievietes neviens mūs nedzina. :))

Visām sievietēm novēlu jauku un saulainu šo dienu! :))

pirms 13 gadiem, 2008.03.08 10:34

pazinņa

Prieks lasīt:) varbūt jāņem daudziem piemērs..ar smīnu jau skan -toreiz gan bija labāk.., be tik tieša'm agrāk skolā un darbā bij jauki kad sveica 8. martā kā svētkos māmiņas.
JAUKU 8. MARTU VISĀM SIEVIETĒM!

pirms 13 gadiem, 2008.03.08 13:08

viedoklis

... satiku pēc 8. marta sievieti, kurai pagadījies būt tajā datumā Krievijā un ko viņa saka: Tā bija brīnišķīga sajūta būt starp ziediem, būt uzmanības lokā, saņemt smaidus un komplimentus, laba vēlējumus arī no nepazīstamiem vīriešiem!
Protams, ziedi vairs neesot (lieki teikt) avīzēs tīti, bet gan čaukstīgos papīros un folijā:)
Muļķīgi ir noliegt jaukas tradīcijas tikai tāpēc vien, ka tās bijušas noliedzoša režīma iedibinātas... Ja kas, svin arī citur pasaulē...

pirms 13 gadiem, 2008.03.15 13:28

Smiltene