Starptautisks pasākums LatSTE 2009 2

Aicinām visus sadarbības, IKT un radošuma draugus piedalīties Latvijas i-Sabiedrības tehnoloģiju ekspozīcijas (LatSTE) pasākumos, kas notiks 29. un 30. oktobrī Smiltenes ģimnāzijā.

 

LatSTE nav tikai 6 burtu salikums. Tā ir iespēja būt kopā ar radošiem kolēģiem no Latvijas un ārvalstīm, lai ienestu inovācijas savā skolā jau šodien. LatSTE ir īstā vieta diskusijām, jaunu prasmju un pieredzes gūšanai! Šī gada tēma: "Sadarbība rītdienas skolai".

 

Pēc savas struktūras LatSTE notiek vairākās daļās:

- Kopīgi referāti, kas saistīti ar jaunumiem IKT izglītības procesā

- Darbnīcas, kurās paredzēts dalībniekiem piedāvāt apgūt jaunas zināšanas IKT izmantošanā, diskutēt par aktuālajām problēmām, dalīties pieredzē par realizētiem nozīmīgiem izglītības projektiem un pētījumiem

 

- Plakātu "IKT inovācijas skolas rītdienai" izstāde, kur skolām tiks dota iespēja izveidot un prezentēt citiem vizuāli pārskatāmu plakātu par tēmu "IKT inovācijas skolas rītdienai", kuru vērtēs. Noslēgumā labākie plakāti - skolas saņems firmas Microsoft Latvia balvas

- IKT tunelis, kurā dalībnieki var iepazīties un izmēģināt konkrētu novatorisku ideju realizāciju (aparatūra, programmatūra, metodika) .

 

Piedaloties LatSTE pasākumos, dalībnieki:- gūst informāciju klātienē par IKT jaunumiem izglītības sistēmā,- tiekas ar Latvijas skolu dažādu projektu autoriem un dalībniekiem,- var novērtēt citu skolotāju veikumu, modernizējot savu mācību vidi,- paši var stāstīt un rādīt citiem savus sasniegumus IKT izglītības procesā.

Komentāri 2

Ivo

Vai tad šī kundzīte vēl strādā skolā? Varbūt vairāk vajag pievērsties tiešajiem darba pienākumiem..

pirms 11 gadiem, 2009.10.17 12:59

Atradies mācītājs

...domāju - šī kundzīte ļoti labi zina, ko dara.

pirms 11 gadiem, 2009.10.30 21:30

Smiltene