Strādās Smiltenes novada deputāti 5

Ceturtdien, 28. janvārī, sēdē strādās Smiltenes novada deputāti. Sēdes darba kārtībā pirmais ir iekļauts pašvaldības uzņēmuma "Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca" valdes priekšsēdētājas Sarmītes Zvirgzdiņas ziņojums par slimnīcas plānotajiem pamatdarbības virzieniem 2010. gadā.

Vēl deputāti izskatīs jautājumus par pašvaldības projekta "Smiltenes pilsētas ielu kompleksā rekonstrukcija" idejas rezumējumu un investīciju projekta "Ūdenssaimniecības attīstība Launkalnes pagasta Silvas ciematā un Brantu pagasta Vidzemes ciematā" tehniski ekonomisko pamatojumu, un lems par šo dokumentu apstiprināšanu.

Deputātiem jāapstiprina arī vairāki nolikumi: novada Civilās aizsardzības komisijai, novada domes arhīvam, novada domes Ekspertu komisijai un novada licencēšanas komisijai.

Domei arī jāpieņem atkārtots lēmums par ideju konkursu par Smiltenes novada ģerboņa un logo skiču izveidi un konkursa nolikuma apstiprināšanu.

Sēdes darba kārtībā iekļauti arī jautājumi par izmaiņām Smiltenes pagasta pārvaldes amata vienību sarakstā un par valsts dotācijas novada infrastruktūras attīstībai pārdali.

Deputāti arī izskatīs saņemtos iesniegumus par pirmpirkuma tiesībām, adrešu un nosaukumu piešķiršanu vai maiņu, zemes īpašumu sadalīšanu un citi.

Komentāri 5

Es no Brantu pagasta.

Lūdzu precizēt, cikos notiek Smiltenes domes deputātu sēde, kurā ir izskatāmi svarīgi jautājumi ikvienam Brantu, Smiltenes, Launkalnes pagastu iedzīvotājam ????

pirms 10 gadiem, 2010.01.27 15:49

Interesente

Kāpēc par notiekošo Smiltenes novada domē ir tik vāja informācija, japiebilst nekonkrēta un neprecīza? Mājas lapā nav atrodama informācija, kas īsti ir novada deputāti?

pirms 10 gadiem, 2010.01.27 16:00

#

Kaut kā bezpersoniskis rakstiņš. Kur informācija, kas īsti ir Smiltenes domes deputāti?

pirms 10 gadiem, 2010.01.27 16:34

nu

Smiltenei absolūti neinteresē lauku ļaudis , jo ātrāk jaunieši no pagastiem aizbēgs , jo labāk , varat jau iet uz to sēdi un savu sāpi izteikt , tāpat izdarīs kā grībēs , kā nekā - novada dome

pirms 10 gadiem, 2010.01.27 19:14

atbilde

sēde sākas 28. janvārī pulksten 15.00 Smiltenē Dārza ielā 3

pirms 10 gadiem, 2010.01.28 07:59

Smiltene