Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētkos Smiltenē ierobežos satiksmi

Jau rakstījām, ka 16. jūlijā, notiks Smiltenes pilsētas svētki. To laikā autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem Baznīcas laukumā, pie Tepera ezera un Jāņukalna apkārtnē.

Baznīcas laukumā satiksmei būs slēgts Pils ielas posms, sākot no krustojuma ar Kalna ielu līdz krustojumam ar Abulas ielu un vēl tālāk – līdz Vidusezera slūžām. Abulas ielas iedzīvotājiem un citiem autovadītājiem jārēķinās, ka šis Abulas ielas gals svētku laikā būs strupceļš un pa to ne iebraukt, ne izbraukt nevarēs. Savukārt Kalna ielā atbilstoši tur uzstādītajām pagaidu  ceļa zīmēm transportlīdzekļiem būs aizliegts apstāties un stāvēt. 

Jau informējām, ka Smiltenes pilsētas svētkos 16. jūlijā no pulksten 8 līdz 15 minētajā Pils ielas posmā līdz Abulas ielai izvietosies amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Tirgus norises vieta satiksmei tiks slēgta 16. jūlijā no pulksten diviem naktī līdz pulksten 16.

Baznīcas laukuma posms satiksmei būs slēgts 16. jūlijā, no pulksten 10.30 līdz pulksten 14, jo laukumā pie baznīcas notiks svētku atklāšana, koncerti, danči un sadziedāšanās kopā ar folkloras kopām.

Satiksmes ierobežojumi būs arī pie Tepera ezera no pulksten 9 līdz pulksten 17. Tur Dakteru ielas posmā, sākot no krustojuma ar Sporta ielu līdz pat Tepera stāvlaukumam, tiks uzstādītas pagaidu ceļa zīmes “Apstāties un stāvēt aizliegts”.

Pie Jāņukalna (Rīgas, Gaujas un Audēju ielas posmā) autovadītājiem jārēķinās ar ātruma ierobežojumu 30 kilometri stundā. 

Smiltene