Svinēs vides objektu sakopšanu

Annas dienā, 26. jūlijā, Smiltenes pagasta biedrība "Ekolauks" aicina ikvienu interesentu piedalīties tās sakopto vides objektu atvēršanas svētkos.

Kopā ar biedrības "Ekolauks" pārstāvjiem Smiltenes pagastā varēs apskatīt "Veczellīšu" bļodakmeni (šādus akmeņus ar virspusē iekaltu bļodveida dobumu pieņemts uzskatīt par seniem kulta akmeņiem), Zauskas priedi un kritni jeb mākslīgu ūdenskritumu uz Abula upes.

Pulcēšanās būs šo pirmdien, 26. jūlijā, pulksten 15.00 uz Smiltenes - Valmieras šosejas aiz pagrieziena uz Cēsīm. No viena objekta uz otru būs jādodas ar savu transportlīdzekli. Maršruta garums ir aptuveni 20 kilometru.

Projektu par šo vides objektu sakopšanu biedrība "Ekolauks" īstenojusi, piesaistot Eiropas Savienības "Leader" pasākumu finansējumu un savu līdzfinansējumu.

"Būsiet 26. jūlijā laipni gaidīti apmeklēt sakoptās un tūristiem pieejamās vietas Smiltenes pagastā," ielūdz biedrības "Ekolauks" valdes priekšsēdētāja Laima Āboltiņa un valdes locekļi Sandra Lāce, Ivars Joksts un Guntars Kundziņš. Sīkāku informāciju var uzzināt pa telefonu 29113631.

Smiltene