Svinīgā apbalvošanas ceremonija – TV ekrānā

Neskatoties uz «Covid-19» radītajiem ierobežojumiem un izaicinājumiem, desmito gadu pēc kārtas notiks «Smiltenes novada Gada balva sportā» svinīgā apbalvošanas ceremonija. Pasākuma rīkotāji ieguldījuši lielu darbu, lai 10. februārī pulksten 21.30 televīzijas kanālā «ReTV» ikviens skatītājs sajustos klātesošs un uzzinātu labākos 2020. gada Smiltenes novada sportistus, komandas un sporta notikumus.

Visi balvu ieguvēji ir godināti, taču intriga par apbalvojamajiem tiks saglabāta līdz pat svinīgajai apbalvošanas ceremonijai. Vienīgā nominācija, kas atklāta iepriekš, ir balva par mūža ieguldījumu Smiltenes novada sportā, kas tika piešķirta ilggadējai Smiltenes vidusskolas sporta skolotājai Margaritai Mikartai. 

«Smiltenes novada Gada balvas sportā» rīkotājs Toms Markss «Ziemeļlatvijai» stāsta, ka ir nofilmēts materiāls, lai svinīgā apbalvošanas ceremonija šoziem būtu tikpat svinīga un sirsnīga kā līdz šim. Valstī noteikto ierobežojumu un epidemioloģiskās situācijas dēļ izpaliks vienīgi kultūras sadaļa. Nemainīga paliek sportistu godināšana, balvas tiem pasniegs gan Latvijā slaveni mūziķi, gan izcilas sporta personības un īsteni smiltenieši.

«Svinīgo ceremoniju tradicionāli vadīšu kopā ar Aigaru Veldri. Augsta līmeņa video un audiomateriālu Smiltenē sagatavoja «STV Studija», bet Rīgā pieaicinājām kolēģus no «Latvijas Televīzijas», lai nezustu augstā kvalitāte, ko spēj nodrošināt Evita un Jānis Ūdri. Lai arī šogad nevaram pulcēties klātienē, pasākums šādā formātā būs redzams visai Latvijai. Plašākai sabiedrībai būs iespēja redzēt, cik krāšņs un notikumiem bagātīgs 2020. gads ir bijis Smiltenes novada sportā. Tāpat šī būs iespēja redzēt, kā mēs godinām savus labākos sportistus,» stāsta T. Markss. Smiltenes sporta sabiedrībai jo īpaši un arī līdzjutējiem būs interesanti uzzināt, kam balvas tiks pasniegtas. Iespējams, kādam tas būs pārsteigums. 

Visās nominācijās balvas sportistiem tika pasniegtas ārtelpās gan Smiltenes pusē, gan Rīgā, tādējādi nodrošinot pēc iespējas drošāku vidi. Savukārt videomateriāls, kas uzņemts telpās, filmēts ar pārtraukumiem, lai neradītu draudus veselībai. 

Pēc svinīgās apbalvošanas ceremonijas televīzijas kanālā «ReTV», video būs skatāms sociālajos tīklos. «Smiltenes novada Gada balvas sportā» rīkotājs saka lielu paldies sportistiem, sporta personībām, komandām un organizatoriem par Smiltenes novada vārda nešanu Latvijā un pasaulē, kā arī vietējai pašvaldībai par finansiālu atbalstu desmit gadu garumā.

Smiltene