Trīs lietas – labas lietas jeb mums Smiltenē jaunas mājas 6

"Trīs lietas labas lietas" - tā šodien varam apgalvot par laikraksta "Ziemeļlatvija" Smiltenes biroju. Jurģu noskaņojums redakcijas Smiltenes telpās bija jaušams jau visu pagājušo nedēļu, bet no šodienas mēs savus lasītājus un reklāmdevējus jau gaidām jaunās un omulīgās telpās Kalna ielā 8.

Šie Smiltenes birojam jau ir trešie jurģi, kopš "Ziemeļlatvijas" korespondentu darba kabineti atrodas ne vien Valkā, bet arī Smiltenē. Vispirms mums bija atvēlēts neliels stūrītis Smiltenes kultūras nama vienā no otrā stāva telpām. Pēc tam mitinājāmies Baznīcas laukumā 13, no kurienes pārcēlāmies uz Baznīcas laukumu 5.

Šobrīd krīze liek meklēt veiksmīgākus risinājumus, un esam pieņēmuši lēmumu pārcelties uz biroja ēku Kalna ielā 8. Ieguvums tas būs arī mūsu klientiem, jo atrast jauno telpu būs pavisam vienkārši - esam bijušās mītnes vietas blakus ēkā. Lai arī joprojām mūsu telpa ir mājas otrajā stāvā, saskaitot pakāpienus, mēs saviem apmeklētājiem esam kļuvuši ērtāk sasniedzami.

Tomēr - vienreiz redzēts atsver desmitreiz dzirdētu, tāpēc esat laipni gaidīti jau no pirmdienas, 8. februāra, mūsu jaunajā birojā! Tur, kā ierasts, jūs varēsit abonēt laikrakstu "Ziemeļlatvija", iesniegt sludinājumus un reklāmu un satikties ar žurnālistēm, lai risinātu samilzušas problēmas vai pastāstītu kādu jauku un skaistu notikumu, par kuru noteikti jāuzzina laikraksta lasītājiem.

Atgādināsim, ka Smiltenes birojā strādā trīs darbinieces. Jūs laipni uzklausīs žurnālistes Sandra Pētersone un Santa Sinka, kuras atspoguļo visu aktuālo, kas norisinās Smiltenes novadā, kā arī portāla ziemellatvija.lv redaktore Sarmīte Ozola, kura palīdzēs jums atrast arī atbildes uz jautājumiem par abonēšanas un reklāmas iespējām mūsu laikrakstā un interneta portālā.

Lai arī esam mainījuši Smiltenes biroja telpas atrašanās vietu, mūsu tālruņu numuri paliek nemainīgi. Tātad - visus jautājumus par aktualitātēm Smiltenes novadā varat risināt, zvanot

korespondentēm pa tālruni 64707028.

Atbildes par abonēšanu, reklāmas iespējām un sludinājumu ievietošanu saņemsiet pa tālruni 64720250,

bet Smiltenes biroja faksa numurs ir 64707029. Zvaniet, un mēs jums palīdzēsim!

Gaidīsim arī jūsu elektroniskās vēstules! Mūsu laikraksta redakcijas darbinieku e-pasta adreses ir šādas - [email protected]. Tātad - [email protected]. Reklāmu, kā arī aktuālu informāciju portālam ziemellatvija.lv varat sūtīt - [email protected]

Komentāri 6

nazis

Lai Jums veiksmīgs darbs un patīkama atrašanās jaunajā vietā!

pirms 11 gadiem, 2010.02.08 15:34

Tamāra

Apsveicu Jūs ar jaunu mājvietu! Lai nekad netrūkst darba un vienmēr tas ir padarāms!

pirms 11 gadiem, 2010.02.08 16:21

XXX

Pievienojos iepriekšējiem sveicējiem. Novēlu veiksmi!

pirms 11 gadiem, 2010.02.08 18:34

ziemelniece

Lai gaišas domas, labs garīgais un galvenais saticība Jaunajās mājās:))

pirms 11 gadiem, 2010.02.08 20:01

XXL

Lai Jums arī turpmāk neaptrūkst labu interesantu tēmu un ideju un gaišuma jūsos pašās!!!

pirms 11 gadiem, 2010.02.08 21:27

OzolaS

Paldies Jums visiem!Centīsimies, bet mūsu darbs un jaukās idejas ir tiešī Jūsu, lasītāju, nopelns. Būsim priecīgi par katru jaunumu, īpaši labajām ziņām, kuras varēsim Jums pavēstīt!

pirms 11 gadiem, 2010.02.09 08:12

Smiltene