Turpina izvest sniegu no Smiltenes 10

Vairākas dienas „Ziemeļlatvijai" nācies uzklausīt smilteniešu telefonu zvanus. Pēc stiprās snigšanas pagājušās nedēļas nogalē, iedzīvotājiem sagādā neērtības pārvietoties Smiltenes ielās, lielo kupenu dēļ dažviet problēmas radušās autovadītājiem.

Smiltenes novada domes tehniskais direktors Uldis Rudzītis informē, ka vispirms no sniega vaļņiem tiek atbrīvots pilsētas centrs, tad maģistrālā Atmodas iela, kā arī citas lielās ielas.

„Cenšamies atbrīvot arī tās ielas, kurās kupenas traucē izmainīties mašīnām. Piemēra, Dakteru ielā. Sniega izvešanas darbi notika arī Mētras ielā pie bērnudārza „Pīlādzītis", lai vecāki bez problēmām varētu nogādāt savus bērnus izglītības iestādē. Sniega izvešana turpināsies.

Prioritāte būs lielāko krustojumu un gājēju pāreju pārredzamības nodrošināšana, kā arī tās vietas, kur ielās intensīvas satiksmes dēļ izveidojušies sašaurinājumi. Mazākās ielās sniegs tiks tīrīts, taču jārēķinās, ka visur sniegu izvest nav iespējams," paskaidro U. Rudzītis.

Sniega izvešanas darbos Smiltenes pilsētā iesaistās „Latvijas Autoceļu uzturētājs" Smiltenes ceļu rajons, pašvaldība sadarbojas ar SIA „Lam", „Ase" un Juri Bērziņu, palīdz arī „Smiltenes NKUP".

Sniegs tiek izvests uz sniega atbērtuvēm, kas atrodas pašvaldībai piederošās teritorijās. Smiltenes novada domes tehniskais direktors piebilst, ka kopumā iedzīvotāji ar sapratni uztver esošo situāciju.

Komentāri 10

ziema

Sakiet lūdzu - kur jāinteresējas kāpēc netiek tīrītas gājēju ietves? Daugavas ielai pieguļošās gājēju ietves līdz pat pagriezienam uz Valku pretī Viršu DUS nemaz nav tīrītas, vaļņi tādi arī palikuši pēc tīrīšanas. Iešana ar bērnu ratiņiem pārvēršas par murgu :(

pirms 9 gadiem, 2010.12.30 15:32

Zinu

Pilsētas sētniekiem ir sava priekšniece. Pie KNUP var griezties, gan jau nokorigēs tālāk.

pirms 9 gadiem, 2010.12.30 16:11

zzs

U.Rudzītim jāatkāpjas no amata jo nav sakārtota sistēma kā jāuztur ielas un gājēju ceļi kārtībā. Tas pats attiecas uz novada ceļiem arī tur nav kārtības Latvijā ziema ir normāla dabas parādība. Valstī nav izsludināta ārkārtas situācija visiem ceļiem ir jābūt caurbraucamiem un izejamiem. Mīlīši strādāt vajag.

pirms 9 gadiem, 2010.12.30 17:31

to zzs

es domaju preteji tev. rudzisa kungs dara diezgan daudz. bet kas attiecas uz gajeju ietvem, ne jo rudzitis koordine setnieku darbu, to dara nkup. vot tur nav sakartotibas

pirms 9 gadiem, 2010.12.30 19:47

Lapsa

Kāds sakars te Rudzītim? Viņš savu darbu dara pietiekami labi. Tev zzs pirms runā, jāpadomā, vai neesi iebraucis auzās, un vispār saproti, par ko te ir runa! KNUPs atbild par sētniekiem, tad no viņiem arī prasi atbildību. Nejau Rudzītim tagad jāņem lāpsta un jātīra tava durvju priekša.

pirms 9 gadiem, 2011.01.01 01:55

Smiltene