Uzmanību - Lasiet sestdienas laikrakstā! Bērnu tēvs piekrīt intervijai 11

Laikraksta "Ziemeļlatvija" šās sestdienas, 17. aprīļa numurā, rakstīsim par situāciju Smiltenē, par ko forumā aktīvi diskutē interneta portāla www.ziemellatvija.lv apmeklētāji.

Daļu pilsētas sabiedrības satrauc divu bērnu liktenis, kuri jau agrāk nonākuši ļaužu redzeslokā, staigājot pa Smilteni un diedelējot garāmgājējiem naudu.

Portāla apmeklētāji pārmet bezdarbību Smiltenes bāriņtiesai un sociālajam dienestam, un daži pat uzskata, ka bērni - zēns un meitene - ir jāizņem no ģimenes.

Rakstīsim, kā šo situāciju komentē atbildīgās amatpersonas, un ko par to visu domā bērnu tēvs, kura pārziņā ir bērni. Māte viņus pameta maziņus.

Komentāri 11

jā,

man arī pie veikala mazs puisītis lūdza naudu bulciņai. iedevu, protams....

pirms 10 gadiem, 2010.04.14 13:23

ivulis

Ha, smieklīgi, bulciņu šiem savajadzējies... To naudiņu, lai cik skarbi tas arī neskan, šie mazie novārtā pamestie bērni nodzer un nopīpē. Nu vairs jau nekas labs no viņiem tur nesanāks. Aug jaunā bomžu un zagļu paaudze.

pirms 10 gadiem, 2010.04.14 13:27

Tieši tā

Bērns izaug tāds, kādi pamati bērnībā viņā ir ielikti. Pauliņa bērnos ir parazītu pamati. Viņi nebūs strādātāji. Mazais puika tiešām pīpē un dzer. Viņš pats par to ir lepns, un īpaši neslēpj. Nav jēgas tādiem dot naudu, tāpat ir zināms kur tā nonāk.

pirms 10 gadiem, 2010.04.14 19:21

Nju,traki! Viegli jau kādu nosodīt,it sevišķi šos bērnus.Atvaino,ivuli,var jau būt,ka Tev tas šķiet smieklīgi,bet man gan ne.Kas tad vainīgs pie tā?Tie ir mūsu paaudzes bērni.Mēs visi esam šīs sabiedrības un nākotnes veidotāji.Mums pirmkārt jākaunas par to.Runājot par parazītu pamatiem-ar ko tad Jūs atšķiraties no šiem bērniem,laikam paši no tādiem cēlušies,ka tik labi zināt par pamatiem.Šeit jārisina problēma ,nevis jānosoda kādi viņi ir, būs.

pirms 10 gadiem, 2010.04.14 21:08

XXL

Jā ,nosodīt tiešām ir viegli.Bet vai mēs paši neatgrūžam šos bērnus,saukdami viņus par bomžiem un dzērājiem.Jā ,varbūt viņi arī dzer.bet kāpēc tas tā ir noticis? Arī bērnam veidojas pretestība pret apkārtējo,ja jau jūs visi gribat ,lai es tāds esmu,tad es tāds arī būšu.Un ja runa ir par pīpēšanu undzeršanu,tad nav jau nemaz nekur jāmeklē ''bomži'',pie topa var redzēt Smiltenē ietekmīgu cilvēku bērnus,kuri strebj aliņu un uzvelk dūmu.Varbūt nenosodīsim šos bērnus,bet mēģināsim visi kopā viņiem palīdzēt!!!

pirms 10 gadiem, 2010.04.15 07:55

ne tā

Man arī vairākas reizes šis puika ir prasījis 29 santīmus bulciņai, bet ir sagadījies tā ka nāku no Topa ar bulciņām. Piedāvāju bulciņu, bet puika paskatījās un pateica man tādas negaršo.

pirms 10 gadiem, 2010.04.15 08:48

piktā

Kā gan nu lielā daļa bļaustās- slikti bērni, ubago, kas tik tur vēl...., bet tās ir cīņas ar sekām. Bērns nevar būt slikts, viņš izaug tāds, kādu mēs (arī sabiedrība) audzinām, tāds, kādā vidē ir spiests dzīvot, tāds, pret kādu mēs viņu izturamies. Sliktais rada slikto, nopēlums - pretreakciju.

pirms 10 gadiem, 2010.04.15 16:19

PIKSI

Gudrinieka ar kādām tiesībām Jūs spriežat par to ,lai viņus ievietotu bērnu namā. Bet vai tie mazie grib būt prom no vecākiem. Kā viņi jutīsies bērnu namā.

pirms 10 gadiem, 2010.04.21 16:42

Smiltene