Uzņēmēju grib iztaujāt par viesnīcas būvi Smiltenē 2

Šodien uz Smiltenes pilsētas domes finanšu jautājumu komitejas sēdi uzaicināts Cēsu firmas "Mārtiņš VR" valdes priekšsēdētājs Raitis Sijāts.

 

Pilsētas deputāti vēlas uzzināt, vai uzņēmuma "Mārtiņš VR" plāns līdz 2010. gada 31. decembrim uzcelt atpūtas un rekreācijas kompleksu Smiltenē, Tepera ezera krastā, ir reāls.

 

 

Tādu termiņu uzņēmējs norādījis Smiltenes pilsētas domei nosūtītajā vēstulē. "Vēstulē arī norādīts, ka firma līdz 2009. gada 20. februārim piedāvā izstrādāt akceptētu būvniecības projektu," informē Smiltenes pilsētas domes izpilddirektors Uldis Rudzītis.

 

Firma ir iekavējusi sākotnējos būvdarbu termiņus, jo viesnīcas un spa centra ēkas būvi vajadzēja pabeigt 2009. gadā.

 

Zemes gabals Dakteru ielā 2 ir Smiltenes pilsētas domes īpašums. Pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA "Mārtiņš VR" par tā nomu ar apbūves tiesībām līdz 2018. gadam. Līgumu pašvaldība var lauzt, ja nomnieks neievēro līguma nosacījumus.

Komentāri 2

Sen bija laiks laust ligumu. Vienigi varbut par visu ir jau iemaksaats.

pirms 12 gadiem, 2008.10.09 09:29

niks

Nu man šķiet, ka tas ir neprāts Smiltenē celt jaunu viesnīcu, jo mūsu mazpilsētiņā jau ir manuprāt pietiekami. Protams, tāda īsta gan ir tikai viena, Brūža ielā 2 - Park Hotel "Brūzis", bet vēl ir jau arī "Kalna ligzda" un vēl "Meteorīts", nezinu, bet vai nepietiek?
Vienīgi par SPA centru - laba ideja.

pirms 12 gadiem, 2008.10.11 17:10

Smiltene