Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņēmumu "Firma Madara 89" un "ALB" strīdu par nomas maksu AT skatīs 2008.gadā

Augstākās tiesas Civillietu tiesu palāta 2008.gada 27.novembrī plānojusi izskatīt SIA "Firma Madara 89" prasību pret mēbeļu tirdzniecības firmu SIA "ALB" par nomas priekšmeta nodošanas atzīšanu un nomas maksas piedziņu, aģentūru LETA informēja tiesas preses sekretāre Baiba Kataja.

"ALB" šajā lietā iesniegusi pretprasību. Vidzemes apgabaltiesa šā gada 24.maijā noraidīja gan "Firma Madara 89" prasību, gan "ALB" pretprasību. Spriedums tika pārsūdzēts Augstākajā tiesā.

LETA jau ziņoja, ka Vidzemes apgabaltiesa sākusi skatīt vēl vienu lietu saistībā ar uzņēmumu "Firma Madara 89".

Tā ir ASV kompānijas "West Project LLC" prasības lieta par gandrīz 600 000 latu parāda piedziņu no SIA "Firma Madara 89" par savulaik SIA "BHD būvtehnoloģijas" veiktajiem būvniecības darbiem tirdzniecības kompleksā Smiltenē.

"Firma Madara 89" arī ir pārsūdzējusi Vidzemes apgabaltiesas spriedumu par 36 000 latu piedziņu par labu SIA "VTSS Grupa" par savulaik piegādātām, bet neapmaksātām iekārtām tirdzniecības kompleksā Smiltenē.

SIA "Firma Madara 89" Uzņēmumu reģistrā reģistrēta 1993.gada 16.februārī. Tās juridiskā adrese ir Smiltenē, Baznīcas laukumā 2.

Kā darbības veidus "Firma Madara 89" norādījusi mazumtirdzniecību, vairumtirdzniecību, pārtikas produktu un dzērienu ražošanu, operācijas ar nekustamo īpašumu, finanšu starpniecību.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un vienīgais īpašnieks ir Egils Butka.

 

Smiltene