Vai Smiltenes vēstures grāmatai vajadzīga papildu tirāža? 3

Cilvēku ieintersētības dēļ izdevēji apsver iespēju izdot papildu tirāžu visjaunākajai un pieprasītākajai grāmatai par Smiltenes vēsturi - "Smiltene. Laiki un Likteņi".

 

2004. gadā pirmo reizi ieraudzījām jauno Smiltenes vēstures grāmatu "Smiltene. Laiki un Likteņi", kuras autors ir Juris Zušmanis. Grāmata izmantota gan dāvināšanai, gan kā Smiltenes prezentācijas materiāls, gan vienkārši katram, lai papildinātu savu mājas bibliotēku.

 

 

Grāmatas izdevējs Gunārs Liedags stāsta, ka visi grāmatas eksemplāri jau pasen izpirkti un ar milzīgām pūlēm izdevies atrast vienu eksemplāru, ko uzdāvināt Valsts prezidentam Valdim Zatleram viņa vizītes laikā Smiltenē.

 

Smiltenes pilsētas pašvaldība izdevēju aicina apsvērt iespējas papildu tirāžai. Arī pilsētas grāmatnīcā ik nedēļu kāds pircējs jautā pēc šīs grāmatas.

 

G. Liedags stāsta, ka grāmatas papildu eksemplāru izdošana ir ļoti dārga, jo grāmata ir apjomīga. Iespējamajam atjaunotajam izdevumam obligāti būtu jāpievieno pielikums par pēdējo četru gadu notikumiem Smiltenē. Līdz ar to grāmatas kopējais lappušu skaits būtu 476.

 

Izdevējs G. Liedags uzskata, ka šai grāmatai ir ārkārtīgi liela vērtība un kaut kas līdzīgs varētu veidoties tikai reizi 100 gados. Tieši tādēļ izdevēji vēlas noskaidrot, kāds ir patiesais pieprasījums pēc grāmatas 2009. gada modeļa. Izdevēji sola, ja pieprasījums būs pietiekams, 2009. gada sākumā to varētu nodrukāt.

 

Lai noskaidrotu, kāds ir pieprasījums pēc papildu tirāžas, Smiltenes grāmatnīcā, sākot ar 16. jūniju, būs atvērta pierakstu burtnīca, kurā katrs, kurš vēlas, varēs ierakstīt pieprasījumu pēc šīs grāmatas. Pierakstoties būs jāatstāj arī sava kontaktadrese un telefona numurs.

 

"Ja pieteikumu skaits būs patiešam ievērojams, grāmata katrā ziņā iznāks," informē G. Liedags. Pierakstīšanās notiks visu vasaru, jo tieši šajā laikā Smiltenē viesojas visvairāk tuvu un tālu ciemiņu. G. Liedags piebilst, ja Smiltenes viesi būs ieinteresēti, grāmatas izsūtīs arī uz ārzemēm.

Komentāri 3

Linda Boole

Ka varu pierakstities sis gramatas papildu tirazai? Ka varesu iegadaties so gramatu?

pirms 12 gadiem, 2008.07.30 03:32

Linda Boole

Ka varu pierakstities sis gramatas papildu tirazai? Ka varesu iegadaties so gramatu?

pirms 12 gadiem, 2008.07.30 03:32

Smiltene