Vainīgajam atņem tiesības 3

Smiltenes centrā pēc remonta atpakaļ novietots stends ar pilsētas karti, ko pilsētai dāvināja SEB banka. Šogad stends tika sabojāts ceļu satiksmes negadījumā.

 

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka naktī no 25. uz 26. janvāri Baznīcas laukuma un Dārza ielas krustojumā notika divu automašīnu sadursme. Pēc tās viena automašīna aizslīdēja tālāk un uzbrauca stendam.

 

Stendu pēc vietējās pašvaldības pasūtījuma no "Daiņa Saulīša dizaina darbnīcas" pārņēma Valmieras firma "DSg". Firmas valdes loceklis Krišjānis Leitis informē, ka darbi izmaksāja 655 latus.

 

"Viens stenda stūris bija ļoti bojāts. Pārmetinājām un iztaisnojām karkasu, skatoties pēc nepieciešamības, un mainījām metāla korpusu, izmantojot mūsu klimatiskajiem apstākļiem atbilstošu materiālu," paveikto uzskaita K. Leitis.

 

Līdz 20. septembrim firmas darbinieki vēl nomainīs pilsētas karti pret lielāku izmēru un novērsīs dažas nepilnības.

 

Smiltenes novada domes tehniskais direktors Uldis Rudzītis skaidro, ka pašvaldībai nodarītos, ekspertu aprēķinātos materiālos zaudējumus sedza apdrošinātāji.

 

Valkas rajona Policijas pārvaldes inspektore Laima Sviķe informē, ka vainīgais autovadītājs jau saņēmis sodu par avārijas izraisīšanu un braukšanu alkohola reibumā atbilstoši Administratīvo pārkāpumu kodeksam un viņam ir atņemtas autovadītāja tiesības.

 

 

"Šajā gadījumā zaudējumus sedz apdrošināšanas kompānija, jo darbojas obligātā civiltiesiskā apdrošināšana, un apdrošinātāji piedzen summu no vainīgās personas," skaidro L. Sviķe.

Komentāri 3

roliks

Apskatiju stendu pirms si raksta.....un ja es butu smiltenietis man butu kauns....
Vai tiesam nevareja stendu uztaisit no jaunam konstr.,bet bij janem vecas liektas,taisnotas un ""renimetas"" otras eplas ieguvusas. ?

pirms 12 gadiem, 2009.09.07 09:32

jurka

par to naudu jau vareja sen labaku uztaisit,,, nu bet kadam jau janopelna ar bija!!! kauns par tadu meslu centra labak vareja puķītes augt...

pirms 12 gadiem, 2009.09.09 10:38

murka

par tadu naudu tādu stendu uztaisīt nevar.

pirms 11 gadiem, 2009.11.27 21:06

Smiltene