Valkā - popmūzikas festivāls trijos koncertos

Rīt, 25. oktobrī, Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolā norisināsies jau VII populārās mūzikas festivāls, kurā sev un citiem par prieku muzicēs jaunie talanti no Latvijas un Igaunijas.

 

"Šie vieglās mūzikas festivāli notiek katru otro gadu un tā ir iespēja mūzikas skolu audzēkņiem muzicēt ārpus programmām iestudētos skaņdarbus - deju, estrādes, džeza mūziku un citus," informē skolas direktors Guntis Freibergs.

 

Šī gada populārās mūzikas festivāls izskanēs trīs koncertos. Pulksten 11.00 koncertā skanēs tikai akordeons, pulksten 13.00 uzstāsies jaunie instrumentālisti - solisti (vokāls, klavieres, vijole, ģitāra, pūšaminstrumenti un sitaminstrumenti). Savukārt pulksten 15.00 muzicēs dažāda veida instrumentālie un vokālie ansambļi.

 

VII populārās mūzikas festivālā ir pieteikušies dalībnieki no Ropažu, Alojas, Valmieras, Lielvārdes, Rīgas 3., Latgales priekšpilsētas un Bolderājas, kā arī Valgas (Igaunija) mūzikas skolām. Visos festivāla koncertos piedalīsies arī mājinieki - J. Cimzes Valkas mūzikas skolas audzēkņi.

Smiltene