Valmierā un Smiltenē notiks semināri par pieejamo atbalstu energoefektivitātes pasākumu īstenošanai daudzdzīvokļu ēkās

Šā gada 22. un 23. februārī Vidzemes pilsētās – Valmierā un Smiltenē - notiks semināri par energoefektivitātes pasākumu īstenošanu daudzdzīvokļu ēkās un pieejamo valsts atbalstu. Seminārus organizē Ekonomikas ministrija un Attīstības finanšu institūcija Altum informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” ietvaros. 

Uz semināriem aicinām namu pārvaldīšanas uzņēmumu, dzīvokļu īpašnieku biedrību un būvniecības uzņēmumu pārstāvjus, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamo māju vecākos. 

Seminārā „Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšana. Nosacījumi, renovācijas process un kvalitāte” klātesošie tiks informēti par ES fondu atbalsta programmas „Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu dzīvojamās ēkās” nosacījumiem, tehniskās dokumentācijas sagatavošanas niansēm, lēmuma pieņemšanas procedūru, kā arī līdzfinansējuma saņemšanas aspektiem. Seminārā piedalīsies arī banku pārstāvji, kas informēs par kredīta saņemšanas nosacījumiem. 

Pasākuma laikā seminārā Valmierā un Smiltenē SIA “Valmieras namsaimnieks” valdes priekšsēdētājs Valdis Jēgers dalīsies pieredzē par daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas renovācijas projekta vadību un pastāstīs par ēkas renovācijas ieguvumiem. 

Semināri notiks š.g. 22. februārī plkst. 17.30 Valmierā, bet š.g. 23. februārī plkst. 11.00 Smiltenē.

Detalizētāka informācija par semināru norises vietām un dienas kārtību pieejama Ekonomikas ministrijas mājaslapā. 

Smiltene