Informēs par lauku attīstību

Ceturtdien, 5. decembrī, pulksten 10 Variņu tautas namā notiks bezmaksas seminārs. Vietējās iniciatīvas grupas lauku teritorijās varēs uzzināt par iespējām pretendēt uz Eiropas Savienības fondu līdzfinansējumu savām aktivitātēm.

Semināru rīko lauku iedzīvotāju sadarbības apvienība (LISA) “Variņi” projektā “Ieklausies un sadzirdi!”.Klātesošos informēs par Latvijas lauku attīstības programmas 2014. līdz 2020. gada Eiropas Savienības fondu plānošanas periodu, informē LISA “Variņi” valdes priekšsēdētāja Ilze Jaunpetroviča. 

“Seminārā varēs uzzināt, kad un kādas programmas vērs vaļā un kam vairāk vajadzētu pievērst uzmanību  -  mājražošanai, vides sakārtošanai, sociālajai jomai un tamlīdzīgi,” piemēru min I. Jaunpetroviča.

Savukārt biedrība “Abulas lauku partnerība” informēs par paveikto iepriekšējā plānošanas periodā.Semināru vadīs biedrības “Abulas lauku partnerība” vadītāja Sveta Rozīte.

Pasākumā piedalīties aicināti Smiltenes novada nevalstisko organizāciju dalībnieki, Smiltenes novada domes un pagastu pārvalžu pārstāvji, kā arī citi interesenti.

Projektu “Ieklausies un sadzirdi” finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, finansē Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instruments un Latvijas valsts, līdzfinansē Smiltenes novada dome. Administrē Sabiedrības integrācijas fonds. 

Variņu pagasts