Vērtēs Smiltenes novada sakoptākos īpašumus 3

Arī šogad Smiltenes novadā notiks konkurss “Smiltenes novada sakoptākais īpašums”, ko rīko vietējā pašvaldība. Īpašumus vērtēšanai Smiltenes novada domē var pieteikt līdz 11. jūnijam.

Šonedēļ Smiltenes novada deputāti sēdē apstiprināja konkursa “Smiltenes novada sakoptākais īpašums 2014” nolikumu un izveidoja komisiju, kas vērtēs konkursam pieteiktos īpašumus.Komisijā strādās: Smiltenes novada deputātes Ilze Vergina un Gunta Mangale, Smiltenes novada domes   Attīstības un plānošanas nodaļas ainavu arhitekte Baiba Cīrule un Saimnieciskās darbības nodaļas teritorijas apsaimniekošanas speciāliste Baiba Miķe, un konkursa “Smiltenes novada sakoptākais īpašums 2013” laureāte, palsmaniete Daiga Jurģe.

Konkursam var pieteikt Smiltenes novada administratīvajā teritorijā esošos fizisko un juridisko personu īpašumus -  ēkas un tām piekrītošo zemi, un to var izdarīt gan fiziskas, gan juridiskas personas. Konkursam pieteiktos īpašumus izvērtēs no 12. jūnija līdz 20. jūnijam. Atbilstoši nolikumam konkursa uzvarētājus plānots godināt Smiltenes novada svētku laikā, kas notiks 12. jūlijā Bilskas pagasta Mēros.

Konkursa “Smiltenes novada sakoptākais īpašums 2014” nolikums ir līdzīgs 2013. gada konkursam, vienīgi  klāt nāk jauni vērtēšanas objekti, informē Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Ainārs Mežulis. Tāda ir nominācija “Sakoptākais priekšdārzs” (priekšdārzs - vieta dārzā, kuru redz visi garāmgājēji, vai arī, ja dārzs no ielas ir nožogots ar dzīvžogu vai necaurredzamu sētu, vieta, ienākot sētā virzienā uz ieejas durvīm - redakcijas piezīme).

Konkursā netiks vērtēti konkursa vērtēšanas komisijas locekļiem vai viņu pirmās pakāpes radiniekiem piederošie īpašumi, kā arī objekti, kas izveidoti un tiek apsaimniekoti par Smiltenes novada domes budžeta līdzekļiem, un to personu īpašumi, kuras nepilda saistības ar Smiltenes novada domi un pašvaldības uzņēmumu “Smiltenes NKUP”.

Pieteikt īpašumus konkursam var, iesiedzot rakstisku pieteikumu Smiltenes  novada domē (adrese – Dārza iela 3, Smiltene, Smiltenes novads LV – 4729), vai nosūtot uz e pasta adresi [email protected] anketa pieejama pašvaldībā. 

Komentāri 3

***

Daži no komisijas locekļiem, lūdzu novērtējiet "skaisto" stūrīti Smiltenē pretim " Pauzei", kur pavasarī tika nozāģēta skaistā ābele, tad "iesprausts"jauns kociņš, kurš tagad ir izrauts! Ļoti jauks, sakopts "īpašums" pašā Smiltenes centrā!

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 10:41

**

Ābeli tiešām nevajadzēja zāģēt, vismaz mazliet to nesakārtoto teritoriju piesdedza... Bet tā vai tik nav Kalna 2 mājas zeme?

pirms 6 gadiem, 2014.06.03 14:55

....

Tak ko jus raudat par kaut kadu abeli. Ne tur normali garam vareja paiet ne ka. Un rudeni muzigas lapas un masinu samicitie aboli. Tas jau laikam labaks skats

pirms 6 gadiem, 2014.06.04 21:49

Smiltene