Vieni kopj, citi – demolē 8

Kamēr entuziasti cenšas savest kārtībā sporta un atpūtas vietas pie Tepera ezera, atrodas cilvēki, kuriem šīs aktivitātes ir vienaldzīgas, un viņi tīši izposta citu paveikto.

Ik pa laikam "Ziemeļlatvijas" lapaspusēs mums nākas stāstīt par vandaļu kārtējo ālēšanos. Savulaik rakstījām par pilsētas stadiona izbraukāto zālāju, tāpat vairākkārt ir izdemolēta BMX kluba "Silvas ziķeri" mītne pie trases Smiltenes pievārtē. Savu tiesu vandaļu nodarītā ir nācies labot hokeja un pludmales volejbola laukuma saimniekiem.

 

 

Izņēmums nav arī tehnisko sporta kluba pārziņā esošās - kartinga un auto trases. Zagti elektrības vadi un "apciemota" tiesnešu mājiņa. Sasitas pudeles un citas drazas pēc jautras izklaides meža ielokā var uzskatīt par sīkumiem, ar kuriem trases apsaimniekotājiem jātiek galā ik pēc katras nedēļas nogales.

 

Tikko TSK "Smiltene" autokrosa trasē uzņēma Latvijas čempionāta autokrosā braucējus. Pirms tam notika vairākas trases sakopšanas talkas. Tagad organizatori sagatavo trases supersprinta sacensībām, kas notiks drīzumā.

 

Diemžēl šajā neilgajā laika posmā vandaļi jau atkal paspējuši ieviest savas korekcijas trases iekārtojumā. No kartinga trases uz Tepera ezera krastu pārceļojušas autoriepas, kuras vakar ar traktortehnikas palīdzību tika aizceltas vecajās vietās.

 

Var saprast TSK biedru sarūgtinājumu, jo pastāv nosacījums, ka trases apsaimniekotājiem jārūpējas, lai tās apkārtne tiktu uzturēta kārtībā. Diemžēl brīžos, kad kārtējo reizi nākas sakopt šādus tīšus nodarījumus, rokas nolaižas. Tepera ezers ir viena no smilteniešu iecienītākajām atpūtas vietām, un parasti tur atrodas daudz atpūtnieku. Tāpēc lūgums, ja redzat kārtējās vandaļu "izklaides", informējiet par to policiju vai sporta norišu vietu saimniekus, ja jums ir pieejami viņu tālruņu numuri.

 

Šobrīd lielākajai daļai iedzīvotāju ir pieejams internets. Tāpēc portāls www.ziemellatvija.lv šovasar un arī turpmāk ir jūsu rīcībā. Ziņojiet, ja redzat nejēdzības, un kopīgiem spēkiem panāksim, lai Smiltene un tās apkārtne kļūtu civilizēta.

Komentāri 8

caps

Vai tiešām nav kauna,ka var aiz sevi visu pied... un nesakopt??sit pudeles Teperī,kur paši pēc tam peldās,spļauj sēmuškas(kā krievi) no tiltiņa un izmētā atkritumus-CŪKMEŅI neesiet lopi,bet cilvēki un nedariet to,ka citiem aiz jums jāvāc.

pirms 13 gadiem, 2008.05.05 10:47

xxx

nu neviens cits kā jaunatne kam jāpierāda savs ""krāniņa"" garums tie nau.vajadzētu saķet daudzus un nedaudz smasēt;)jo miliči bez lietiškīem pierādijumiem neko nevar izdarīt -viņi mierīgi var spļaut ģi'mī:))

pirms 13 gadiem, 2008.05.05 18:44

zinātkārs

Atvainojiet-kāda jaunatne?biezie uz mežu ved un izmet savus mēslus un pampērus.FUI,FUI,FUI!

pirms 13 gadiem, 2008.05.05 19:32

dzenis

Nuu trase jau ir privātajiem-viņiem tad arī ir jānodrošina tīrība un kārtība-ko te vēl spriest.

pirms 13 gadiem, 2008.05.06 10:18

xy

Dzeni, tu maldies, trase nepieder privātiem. Pirms ko raksti noskaidro...

pirms 12 gadiem, 2008.05.07 16:02

bice

dzeni, tas nozīmē ka cita privātajā teritorijā vari darīt kas tev ienāk prātā???? Aidā visi uz dzeņa teritoriju, jo viņš taču mūsu mēslus savāks:)))))

pirms 12 gadiem, 2008.05.07 23:58

Pacan

Spļauj sēmuškas(kā krievi)un mīž (kā latvieši) :D

pirms 12 gadiem, 2008.05.08 00:42

GI

Tie kas savu pirkstu mūžā nav pakustinājuši, lai kaut ko sakoptu, satīrītu un tādu arī uzturētu, tie jau te var ņirgāties un gudri d....! Šitiem cūkmeņiem par sodu tikai šitādas pietaisītas vietas likt tīrīt kamēr nelabi.

pirms 12 gadiem, 2008.05.08 11:47

Smiltene