ziemellatvija.lv noskaidro, kas “lācītim” vēderā (papildināts) 3

Tas bija šoks! Ja strādnieki tādā tempā būtu strādājuši līdz šim, bērnudārzs jau sen būtu uzcelts. Atliek iedurt lāpstu, un tur atklāsies atkritumu kārta.

(Papildināts ar pēdējo rindkopu.)

Tā šorīt ziemellatvija.lv sašutusi stāstīja kāda Smiltenes iedzīvotāja, no kuras dzīvokļa logiem paveras skats uz Smiltenes bērnudārzu "Pīlādzītis". Vakar ap pulksten 21.00 viņa šokēta noskatījusies, kā bariņš strādnieku sparīgi izrok nelielu bedri un ātri, ātri tajā samet polietilēna plēves, iepakojuma auklas un citu drazu. Tad aši pāri pārbēruši nelielu zemes kārtiņu un pa virsu jau lēkājis mazais traktors.

"Stāvēju pie loga un biju tādā šokā, ka pat nofotografēt neiedomājos, kaut gan fotoaparāts bija turpat pa rokai," stāsta smilteniete.

No rīta glīti sakoptos "apbedījumus" fiksēja arī ziemellatvija.lv. Tad devāmies pie notikuma aculiecinieces, lai precizētu vietu, kur šmuce notikusi, un pēc tam par to informējām pilsētas domi, kur mums apsolīja, ja šodien "izrakumi" notiks, mēs par to uzzināsim.

Pulksten 13.45 viss bija mierīgi, bet jau pēc nepilnas pusstundas rūpīgi iekašātos mēslus jau sparīgi cēla ārā. Pieļauju, ka ātrums, kādā viss norisinājās, bija līdzīgs vakar vakarā redzētajam. Portāla ziemellatvija.lv tālrunis klusē joprojām, un neviens no domes mums nav paziņojis, ka nesmukumu likvidē.

Šovakar, kad smiltenieši atgriezīsies mājās no darba, laukums pie "Pīlādzīša" sānu ieejas droši vien atkal būs sakopts, un svētdien Valsts prezidentu varēsim gaidīt bez šmuces pie namdurvīm.

Tieši tāpēc portāls ziemellatvija.lv vēlas pateikties smiltenietei, kuras vērīguma rezultātā atkritumi pēc kāda laika nebija jāsavāc bērnudārza darbiniekiem vai vecākiem ikgadējā apkārtnes sakopšanas talkā. Kādas emocijas smilteniešiem raisīs jaunās būves celtnieki, var tikai minēt.

Tūlīt pēc materiāla publicēšanas saņēmām ziņu no Smiltenes domes. Arī izpilddirektors Uldis Rudzītis pateicas iedzīvotājai par vērīgumu un informē, ka strādnieki šo teritorijas vietu ir sakopuši.

Komentāri 3

Ax

Hmm, tagad man ir pilnīgi skaidrs, kāpēc par sētnieci sludinājumā bija rakstīts - ar teicamām latviešu valodas zināšanām!!! Lai varētu izlasīt noslēpto dārgumu īpašniekus!

pirms 12 gadiem, 2008.05.29 16:42

celtnieks

varu iedomāties kā tas bērnudārzs ir ticis celts

pirms 12 gadiem, 2008.05.30 09:18

Smiltene