Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes tehnikuma bibliotēka grāmatas lasīšanai izsniedz arī iedzīvotājiem 1

Vai smiltenieši drīkst lasīšanai ņemt grāmatas no tehnikuma bibliotēkas, kas atrodas Smiltenes pagasta Kalnamuižā? To "Ziemeļlatvijai" lūdz noskaidrot kāds lasītājs, kurš sev steidzīgi vajadzīgu izdevumu nebija atradis Smiltenes pilsētas bibliotēkas plauktos.

Tehnikuma bibliotēkas vadītāja Ārija Māliņa informē, ka jau tagad iestādes bagātīgo grāmatu fondu izmanto Smiltenes pagasta un pilsētas iedzīvotāji. Arī viņus reģistrē kā lasītājus. Cilvēki pēc grāmatām jau daudzus gadus arī no Launkalnes, Palsmanes, Aumeisteriem un vēl tālākiem pagastiem. It īpaši bibliotēku iecienījuši studenti.

"Mums ir daudz tādas speciālās literatūras, kādas citur nav: par agronomiju, lopkopību, veterinārmedicīnu, ēdienu gatavošanu, ģeogrāfiju, psiholoģiju un vēl citām nozarēm. Faktiski Smiltenes novadā esam otrā lielākā bibliotēka fondu krājumu ziņā," saka Ā. Māliņa.

Bibliotēka Smiltenes pagasta Kalnamuižā pirmdien, otrdien, trešdien un ceturtdien atvērta no pulksten 9.00 līdz 18.00, piektdien - no 9.00 līdz 13.00. Sestdienās un svētdienās iestāde ir slēgta. 

Plašāk lasiet ceturtdienas, 11. februāra laikrakstā "Ziemeļlatvija".

Komentāri 1

Novados