Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes un Valkas domju priekšsēdētāji demonstrēs priekšzīmi drošā autovadīšanā 10

17. aprīlī  pie Vidzemes Olimpiskā centra, Valmierā vairāku Vidzemes pilsētu priekšsēdētāji pievērsīs reģiona iedzīvotāju uzmanību drošai autovadīšanai un drošībai uz ceļa. SEB līzinga rīkotā pasākuma ietvaros, kurā būs iespējams apskatīt un izmēģināt vairāk kā piecdesmit jaunākos auto modeļus, Vidzemes pilsētu mēri sadarbībā ar DBS drošas braukšanas instruktoriem ne vien atgādinās par drošību uz ceļa, bet arī savā starpā sacentīsies provizoriskās auto sacensībās.


Dalību šim pasākumam jau ir apstiprinājuši Alūksnes, Smiltenes un Valkas domju priekšsēdētāji, kā arī Gulbenes domes priekšsēdētāja vietnieks. Viņiem uzmanību drošai braukšanai palīdzēs pievērst Drošas Braukšanas skolas instruktori, kuri pasākuma ietvaros stāstīs un demonstrēs drošas braukšanas principus.


SEB līzinga pasākumā, kurš pie Vidzemes Olimpiskā centra notiks no pulksten 11:00 līdz 17:00, reģiona uzņēmēji un iedzīvotāji tiek aicināti iepazīties ar aktuālākajiem un jaunākajiem auto modeļiem, kurus būs iespējams arī izmēģināt. Kopumā būs apskatāmi vairāk kā piecdesmit dažādu klašu un izmēru automobiļi. Pasākumā par auto un līzinga izvēli konsultēs auto nozares un līzinga speciālisti.

Nellija Kočanova, SEB līzings vadītāja: "Automašīna uz ceļa un drošība ir divi neatņemami jēdzieni. Tieši tāpēc pasākuma ietvaros mūsu mērķis ir pievērst sabiedrības un ikviena autobraucēja uzmanību drošai braukšanai. Lai atgādinātu, ka drošs auto ir tāds, pie kura stūres sēž zinošs un atbildīgs autovadītājs, DBS eksperti ikvienam interesantam stāstīs un demonstrēs drošas braukšanas principus. 

Automašīnu tirgotāji iepazīstinās ar jaunajām automašīnām, savukārt līzinga speciālisti konsultēs par finansējuma saņemšanas iespējam un piedāvās īpašus nosacījumus auto iegādei. Turpinot atbalstīt ekonomiso un ekoloģisko autobraukšanu, šogad īpašu uzmanību gribām pievērst arī eko auto jeb videi draudzīgāko automobiļu priekšrocībām."

Pasākuma ietvaros notiks Lieldienu iešūpošana un apmeklētājus izklaidēs "Green Trial" šova dalībnieki.

Komentāri 10

ALNIS

Ipaši lai Valkas domes priekššēdētājs pamācās droši braukt...

pirms 5 gadiem, 2014.04.16 15:11

...........

Viņam turbo papildpiedziņa zem jostasvietas, Smiltenes vārguli.

pirms 5 gadiem, 2014.04.16 17:19

pūce

preses sekretāre medne paziņoja ka aļņa uz ceļa nebūs-krauklim ceļš brīvs

pirms 5 gadiem, 2014.04.16 15:39

pūce

preses sekretāre medne paziņoja ka aļņa uz ceļa nebūs-krauklim ceļš brīvs

pirms 5 gadiem, 2014.04.16 15:39

zirgs

Nu nevar šie cilvēki nekādu priekšzīmi parādīt.Viņi nav uz to spējīgi.

pirms 5 gadiem, 2014.04.16 17:09

Elektrība

Lai rāda kā pareizi jāievēro darba drošība.

pirms 5 gadiem, 2014.04.16 19:32

ibio

Krauklis rādīs kā tehniski pareizi alnis jārauj uz kapota....

pirms 5 gadiem, 2014.04.16 22:14

zeme

Jaukie ,labsirdīgie ,labu vēlošie komentētāji , atcerieties - zeme ir apaļa!!! Lai Kraukļa kungam viss izdodās!

pirms 5 gadiem, 2014.04.18 12:31

mūzīgās "vērtības"

Kāds prieks komentāros izpausties! Īstenie latvieši-nedod ēst,dod kādu pagrauzt!

pirms 5 gadiem, 2014.04.21 13:07

Novados