Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šokējoši: Neretā bērnudārzam ēdienu piegādā ar auto, kurā vesti arī nelaiķi 5

“Kamēr Neretā remontē  bērnudārzu, mazākie bērni ir izvietoti kultūras namā. Mani pārsteidza, ka ēdienu bērniem no sociālās aprūpes centra uz kultūras namu ved  katafalkā. Vai tiešām nav piemērotāka transportlīdzekļa?” redakcijai sašutusi stāsta kāda Neretas iedzīvotāja. “Interesanti, vai pagājušajā gadā, kad Neretas novadā viesojās Valsts prezidents un domes ēkā klāja galdu, arī tad ēdienu turp veda katafalkā?”


Neretas novada domes izpilddirektors Rolands Klibiķis skaidro, ka pašvaldībai ir vairāki kravas mikroautobusi. Transportlīdzeklis, kas iedzīvotājiem atgādina katafalku, arī ir reģistrēts kā kravas mikroautobuss, nevis katafalks. “Kravas un pasažieru telpa ir atdalīta ar starpsienu.

 Pārvadājot ēdienu, tiek ievērotas visas sanitārās prasības, ēdiens un maize ir slēgtos konteineros un kastēs. Mikroautobusā var pārvadāt arī tādus priekšmetus kā veļasmašīna un ledusskapis, ir bijuši gadījumi, kad pārvadā arī aizgājējus. Ja iedzīvotājiem tas nav pieņemami un šķiet neētiski, meklēsim citu automašīnu ēdiena pārvadāšanai. Šajā ziņā mums gan nav lielas izvēles,” saka Rolands Klibiķis.

Komentāri 5

Mironis

Tiešām šokējoši. Ja raksta autore atvērtu acis, tad uzzinātu, ka Liepājā Fonteins picu vadā ar kataflaku. Nu nedzīvojam vairs PSRS . :)

Galvenais, ka tiek ievērotas visas sanitārās prasības.

pirms 4 gadiem, 2014.03.28 13:29

Mamma

Nu nav ēdiens un miroņi jāvadā vienā mašīnā, galu galā ir arī ētikas normas.

pirms 4 gadiem, 2014.03.28 19:29

memme

protams, labāk, lai bērni vispār neko neēd, bet pasarg dies, tikai ne TĀĀĀĀDDDDĀĀĀĀ mašīnā! aizspriedumaino muļ.ķu zeme. pieļauju, ka ēdienam varētu būt sliktāka garša/aura/ietekme (sauciet kā gribat), ja to vestu daža laba dzīva politiķa auto. es, piemēram, labāk ēstu tādu paiku, kuru rakstā minētajā auto vestu nevis, ar kuru ždanoka braukusi.

pirms 4 gadiem, 2014.03.29 00:53

Hugo

Nu tad atraduši par ko brēkt. Tā ir un paliek mašīna, dzelzs kaste, pārvietošanās līdzeklis - neko vairāk nevajag domāt.

pirms 4 gadiem, 2014.03.29 23:59

viedoklis

Priekš muļķiem šokējoši. Ja nav ko rakstīt, nerakstiet.

pirms 4 gadiem, 2014.03.30 12:58

Novados