Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strencēnieti apbalvo ar Viestura ordeni 3

Ar Viestura ordeni apbalvots Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Strenču posteņa komandieris, virsleitnants Aleksejs Jefimovs.

Valsts apbalvojumu Rīgas pilī A. Jefimovam šonedēļ pasniedza Valsts prezidents Valdis Zatlers. Pilī notika valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanas ceremonija par godu Latvijas Neatkarības atjaunošanas deklarācijas 20. gadadienai. Apbalvojumus saņēma ārsti, ugunsdzēsēji, karavīri, zinātnieki, sportisti, skolotāji un citu profesiju pārstāvji.

A. Jefimovs par piektās šķiras Viestura ordeņa kavalieri ir iecelts par ilggadēju un pašaizliedzīgu dienesta pienākumu izpildi un lielu personīgo ieguldījumu Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta attīstībā Latvijā, it īpaši Ziemeļlatvijas reģionos. Šogad aprit 20 gadu, kopš A. Jefimovs strādā Strenču postenī. No 2000. gada viņš pilda posteņa komandiera pienākumus.

Ar Viestura ordeni un tā goda zīmi apbalvo militārpersonas un citas fiziskas personas gan par sevišķiem militāriem nopelniem, gan arī par sevišķiem nopelniem valsts drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nostiprināšanā un citiem nopelniem valsts labā.

A. Jefimovs atzīst, ka, saņemot vēstuli no Valsts prezidenta kancelejas ar paziņojumu par Viestura ordeņa piešķiršanu, jutās nedaudz apmulsis. "Daru savu darbu un nebiju domājis, ka man būs tāds apbalvojums," saka Strenču posteņa komandieris.

Viņš saņēmis valsts apbalvojumu zīmīgā gadā. Šovasar jūlijā Strenču depo svinēs savu simtgadi.

Komentāri 3

Miza

Lūk, šis vīrs tiešām ir pelnījis Viestura ordeni. Apsveicu!

pirms 10 gadiem, 2010.05.10 22:11

ome

Patiešām vīrišķīgs un profesionāls kungs! lai veicas arī turpmāk!

pirms 10 gadiem, 2010.05.23 22:18

Novados