Iedzīvotāji Strenčos  cer biežāk redzēt policiju 10

Šomēnes aprit gads, kopš cauri Strenčiem tranzītā braucošās automašīnas bojā nervus apvedceļa malā esošo namu iedzīvotājiem. Viņu vienīgā cerība ir Valsts policija.

Strenču galvenajā ielā (Rīgas un Valkas ielu posmos) satiksme jau 12 mēnešus ir slēgta ielas rekonstrukcijas un ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves dēļ. Visi transportlīdzekļi tikmēr tiek novirzīti pa apbraucamo ceļu  - Pulkveža Brieža, Beverīnas un Slimnīcas ielām, kas vairāku iemeslu dēļ nav piemērotas tik intensīvas satiksmes plūsmas un smago transportlīdzekļu uzņemšanai.

 Turklāt, pēc strencēniešu stāstītā, daudzu automašīnu, it īpaši smago, vadītāji neievērojot atļauto braukšanas ātrumu.Regulāras policijas darbinieku dežūras Strenču pilsētā tomēr nav iespējams norīkot ierobežoto cilvēku resursu dēļ, taču Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Valkas iecirkņa kārtības policijas nodaļas priekšnieks Jānis Vehi sola iespēju robežās nosūtīt policijas ekipāžas uz Strenčiem un iesaistīt netrafarētās automašīnas.

Šogad no 1. janvāra līdz 30. jūnijam policisti ir sastādījuši 26 administratīvā pārkāpuma protokolus par atļautā braukšanas ātruma (30 km/h) pārkāpšanu Strenču apbraucamajā ceļā.Vairāk, tai skaitā par plānotajiem darbiem Strenču apbraucamā ceļa sakārtošanā, lasiet laikrakstā “Ziemeļlatvija” otrdien, 8. jūlijā. 

Komentāri 10

valcēnietis

Nervi vairāk tiek kutināti braucējiem, jo kā var VESELU GADU būvēt tik īsu ceļa posmu? Ārprāts kaut kāds. Braucu katru dienu to posmu, un jāatzīst, ka šogad īpaši ātri no ierindas iziet auto piekare. Kādas ir tās apbraucamās ielas? Drausmīgas. Pieļauju, ka ātrums tiek pārsniegts tajā posmā tikai tamdēļ, lai ātrāk aiz muguras atstātu tās šausmas, kas valda Strenču "ielās"...

pirms 6 gadiem, 2014.07.07 11:27

drāznieks

Iepriekšējo reiz arī būvēja gadiem ilgi. Tā tradīcija.

pirms 6 gadiem, 2014.07.07 13:02

drāznieks

Iepriekšējo reiz arī būvēja gadiem ilgi. Tā tradīcija.

pirms 6 gadiem, 2014.07.07 13:02

anna

Laikam labi maksā par "lēnīgumu",citādi jau tik ilgi nestrādātu.Ko saka vietējie,tiešām strādā,jeb ar pārtraukumiem.

pirms 6 gadiem, 2014.07.07 17:43

vitalij

vispirms sakartojiet apvedcelu. Braukt pat bedrainu celu,kur neviens pat nevar gravi iemest un zaasfaltet. Otrais. Man ir smiekli no teikuma par atrumu. Vai ir starpiba starp 30 un 50 km/h???Vai no ta vairak problemu? Problema ir strencu cilveku galvaas.To, kavini elpo gadu ar putekliem, tas nekas, vini raud par atrumu.Tikai dauns uzstadis semaforu tur, kur tapat ir problemas. 2 nedelas nevar 30 merrus uztaisit.Kur ir knab un vid?

pirms 6 gadiem, 2014.07.07 21:32

Celtnieks

Cilvēki kas no tiem darbiem neko nesaprot tik spēj stulbus komentārus izspļaut.
Tilta celtniecībai vien ir vajadzīgi 3 mēneši, ūdensvadu un kanalizacijas trubasc arī nav nedēļas darbs. Un ja viss šis proces jums liekas ilgi, tad kāpēc pirms darbu uzsākšanas noslēdzot līgumus ir norunāts nodošanas datums kurš vel nav pienācis un būs ja nemaldos tikai 1.oktobrī.

pirms 6 gadiem, 2014.07.09 21:01

Sapratne

Ko tu lumpeņu tautai padarīsi?!

pirms 6 gadiem, 2014.07.11 19:09

Vitalij

Bet kad Strenču posmā no slimnīcas pēc 3 mēnešiem bija bedrēs? Tas ari bija kvalitāte.
Kad TV5 "Bez Cenzūras" viņi runāja par ceļiem, es uzrakstīju par Strenču un Valkas jauno ceļu.
Bet pēc ziemas jau vesela delegācija bija Strenčos, lai kontrolētu remontu, jau gadu nav bedres.

pirms 6 gadiem, 2014.07.12 08:44

Celtnieks

Un ņemiet vērā ka ziemas mēnešos darbs nenotiek aukstā laika dēļ.

pirms 6 gadiem, 2014.07.09 21:03

RRR

Kā mēs gribam visu uzreiz gatavu?! Neievērojot ātruma ierobežojumus paši kaitējam izsitot bedres, pamanāmies naktī "gonkot", kur pusgatavs ceļa posms, apbraukt aizliedzošās ceļa zīmes zīmes arī nav mums šķērslis, pabraucam pa tiko iestādīto zālīti ceļa malās, atstājam riepu pēdas, kur pagadās. Kas to vēlreiz labos, VAI BRAUCĒJI? NĒ, tas būs atkal jādara ceļiniekiem! TĀ NU BŪVES PROCESS IEVELKAS.

pirms 6 gadiem, 2014.08.12 12:47

Strenči