Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklāj savu pieredzi

Jērcēnu pagasta ģimenes atbalsta centrā “Liepugatves” iestādes vadītāja Līvija Pinzule apkārtējiem iedzīvotājiem sarīkoja tikšanos ar pagastā dzīvojošo pensionāri un individuālā darba veicēju Ņinu Laurenoviču, kā arī ar nevalstiskās organizācijas “Glābiet bērnus!” Strenču nodaļas pārstāvi Velgu Graumani un pagasta bibliotēkas vadītāju Ilviju Ķimsi.


L. Pinzule informē, ka Ņ. Laurenoviča sanākušos iedzīvotājus cienāja ar savu mājās gatavoto veselīgo Dižozola kafiju un pastāstīja par savu mazo uzņēmējdarbību. “Ņina ir lielisks paraugs tam, ka arī pensijas gados cilvēki var laukos atrast sev tīkamu nodarbošanos un ar to arī mazliet nopelnīt. Varēja redzēt, ka sanākušajiem bija ļoti interesanti uzzināt viņas pieredzi. Savukārt Velga Graumane iepazīstināja ar savas pārstāvētās organizācijas darbu un tās iespējām palīdzēt, kam tas nepieciešams. Interesants bija arī bibliotēkas vadītājas Ilvijas stāstījums par Jērcēnmuižas vēsturi un tās izpēti,” saka L. Pinzule. 

Jērcēnu pagasts