Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ilona Pinzule Jērcēnos: “Cilvēki šeit ir vērtība.”

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par projektu vadītāju Ilonu Pinzuli no Jērcēniem Strenču novadā: http://tuesi.lv/daba-darbs-un-cilveki/ .

“Man ir svarīgi, ka šeit notiek attīstība, un iedzīvotājiem tiek piedāvāts kaut kas labs un jauns. Tā ir dabiska vēlme un dabiska sajūta dot pienesumu tai vietai, kurā es dzīvoju. Es sevi identificēju ar Jērcēniem, šī ir mana dzimtā vieta un tas visu izsaka,” saka projektu vadītāja Ilona Pinzule no Jērcēnu pagasta Strenču novadā.

“Latvija ir skaista zeme, kurā dzīvo drosmīgi, radoši, idejām bagāti un iedvesmojoši cilvēki, kas daudz ko dara, lai savu zemi koptu, veidotu un attīstītu. Dažkārt gribētos, lai cilvēki vairāk novērtē to, kas viņiem ir un būtu nedaudz labāki viens pret otru,” uzskata Ilona.

“Šeit laukos ir trīs svarīgas lietas - daba, darbs un cilvēki. Man ļoti patīk klusums, kuru var iegūt laukos - ar dabas skaņām, smaržām, vēja plūsmām, auksto ziemu, garām pastaigām. Šeit ir miers un klusums, un cilvēki šeit ir vērtība,” uzsver Ilona.

“Ir skaistas pasaules valstis un zemes, kuras braukt un apskatīt, tomēr man Latvija ir absolūtā laimes vieta. Man Latvija nozīmē mājas, es esmu priecīga, ka es esmu dzimusi Latvijā.”

Latvijas simtgades projekts TUESI.LV rada video stāstus par jauniem un iedvesmojošiem cilvēkiem dažādās Latvijas vietās, kuri ar savu darbu un piemēru veido labāku Latviju. Projekta īstenotāju iecere ir uzdāvināt Latvijai 100.dzimšanas dienā 100 iedvesmas stāstus par jauniem cilvēkiem Latvijas reģionos. Projektu TUESI.LV īsteno biedrība “NEXT” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. TUESI.LV ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.


Jērcēnu pagasts