Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izmanto ģimenes atbalsta centra piedāvājumus Jērcēnos

Ieilgusī ziema izdarījusi korekcijas Jērcēnu pagasta ģimenes atbalsta centra pasākumu plānošanā.

Centra vadītāja Līvija Pinzule stāsta, ka sniega un sliktā laika dēļ nācies atlikt Lieldienu kopā sanākšanu, kurā bija plānots uzaicināt uz tikšanos ar centra apmeklētājiem individuālā darba veicēju Ņinu Laurenoviču. “Pasākumu atlikām, jo šādā laikā cilvēki īsti nevēlas doties ārpus mājām. Šajās dienās uz šejieni atnāk cilvēki, kuriem nepieciešami sadzīves pakalpojumi. Lielākoties viņi izmanto iespēju šeit izmazgāt veļu,” saka L. Pinzule.

Savukārt skolēni brīvlaiku izmantoja, lai atnāktu uz ģimenes atbalsta centru padarboties ar datoru. Daļa iepazinās arī ar piedāvātajām grāmatām bibliotēkā. Plašāku saietu vadītāja nolēmusi organizēt tad, kad pilnībā sevi būs pieteicis pavasaris.

Jērcēnu pagasts