Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rudens un dzeja vārpās smejas 6

„Satikšanās rudenī... Kāda tā ir, ko nes? Tikšanās laikā, kad daba jau novilkusi savu krāšņo tērpu, kad saulīte aizsegusies ar raudošiem padebešiem un dienas apvilkušas pelēko krēslas svārku. Vai pavasara tikšanās nav skaistākas, daudzsološākas? Jeb tieši otrādi – laikā, kad debesis zemas un tumšas, kad klusumu nereti pārtrauc tikai lietus lāšu mūzika, jauna satikšanās ir kā pārsteidzošs brīnums, kā saules stars negaisa mākoņos un svētku puķe ikdienības vāzē?

Jā, katram ir sava tikšanās reize, un tā  var būt skaista, neatkarīgi no gadalaika. Savējā, gaidītā, piedzīvotā...”, rakstīts Dzejas krājumā 12. sējums. 

Reizē ar rudens atnākšanu Jaunklidža bibliotēkā – saieta namā  21.septembrī  plkst. 13:00 lasītāji ir aicināti uz tikšanos ar dzejnieci un floristi Smaidu Maskinu. Pasākumā notiks dzejas kopkrājuma „Kad apstājas laiks” prezentācija, kurā publicēti divdesmit pieci Smaidas dzejoļi. Pasākuma laikā varēs iegādāties jauno grāmatu  Tās cena būs  Ls 2.20. Šī būs jau trešā grāmata ar autores piedalīšanos. Smaida Maskina ir viena no autorēm  arī izdevniecības „Mana Grāmata” kopkrājumā „Dzejas krājums 12. sējums”. Otrs dzejoļu kopkrājums ar Smaidas piedalīšanos  ir „Dvēselīte tavā plaukstā”. „Saņemot grāmatas ir tāds neizsakāms vienreizēji liels prieks, kas liek sirdij gavilēt un dvēselei dziedāt... es to izdarīju , bailes pārvarēju un lūk turu rokās smaržīgu tikko no tipogrāfijas nākušu, sen izlolotu, savu grāmatu,” teic Smaida Maskina.

Visu septembra mēnesi bibliotēkā  apskatāma Smaidas Maskinas floristikas darbu izstāde „Rudens un dzeja vārpās smejas”. Bibliotēkas vadītāja Līga Rābante laipni aicina visus interesentus apmeklēt izstādi un tikties ar mākslinieci!

Komentāri 6

dz

Kuram Jaunklidzī tas interesē? Smiekli nāk! Vot Žurka Kornēlija, piemēram, atbrauktu, vo būtu fests! Tāpat Strenčos, a šito dzeju sev ........ varat iebāzt. Ka nav jēgas tam lepnajam namam, tad nav, tikai naudu izķēzīja un materiālus izzaga pa labi un kreisi, un vienam otram draugam darbavietu izgādāja Jaunklidzī visi to zin, tik baidās teikt, bail no domes atriebības, visiem zināms, kas pie varas, ne vienu vien cilvēku noēdis.

pirms 6 gadiem, 2013.09.13 17:27

dite

Zini muļķi aizbrauc kaut vienreiz uz Saieta namu uz kādu no pasākumiem, un tad lej bezdarbības samazgas!!!Dažkārt liekas ,ka nezini kas pa datumu un dienu liedams savas samazgas interneta vietnēs!!!!

pirms 6 gadiem, 2013.09.15 20:49

dīvaini..

nez cik daudz šai namā ir darbinieku ka tur kādam ir izgādāta darba vieta.. tam nu neticu.. bet nams ir savā vietā un vietējiem iedzīvotājiem tas nozīmē patiešām daudz! Prieks par šo namu un par lēmumu tādu būvēt!

pirms 6 gadiem, 2013.09.14 14:05

Katram savs

Priekš tiem, kas grāmatas nelasa un kam patīk žurkas Kornēlijas vai Jarāna un Porganta līmeņa izrādes, Saieta namam tiešām nav jēgas. Neviena bibliotēka savās telpās nekad nerīkos balagānus.

pirms 6 gadiem, 2013.09.14 17:15

Katram savs

Bet, kad blakus Saieta namam būs uzcelta brīvdabas estrādīte, tad tur mierīgi varētu parādīties arī žurka Kornēlija. Katram pasākumam un katrai izrādei sava vieta. Tad arī es paskatītos to žurku Kornēliju. Kāpēc gan ne?

pirms 6 gadiem, 2013.09.14 17:26

Plāņu pagasts