Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīko sadraudzības koncertu Sedā 4

Sedas iedzīvotājiem Gaujas plostnieku svētkos bija iespēja pirmajiem baudīt sadraudzības pilsētu viesu kolektīvu priekšnesumus, jo vakarā pie Sedas kultūras nama notika sadraudzības koncerts.

“Manuprāt, bija labi, cilvēku daudz. Mazie Sedas bērni, kuri sēdēja pirmajās rindās, gluži kā sastinguši vēroja bruņiniekus. Kad pēc tam jautāju, vai bija bail, viņi atbildēja, ka ne,” stāsta kultūras centra pasākumu organizatore Arta Šomase. Viņa ir pateicīga, ka svētku koordinatori rada viesiem iespēju ierasties Sedā. “Ar viesiem valodas trūkuma dēļ nebija viegli sazināties. Lai gan esam  diezgan atšķirīgi, tomēr visi kopā bijām smaidīgi, atraktīvi un sirsnīgi,” turpina A. Šomase.


Koncertā piedalījās arī pašmāju ansamblis “Sudaruška”. “Dziedājām čigānu un krievu romances, arī dejojām. Mūs uzņēma atsaucīgi, publika dziedāja līdzi. Nākamreiz aicināsim arī latviešus, kuri labprāt dzied romances,” stāsta ansambļa vadītāja Jeļena Tēraudkalne.

Komentāri 4

valis

nez vai kads latvietis brivpratigi kadreiz ir dziedajis krievu rimances

pirms 6 gadiem, 2013.05.22 12:51

Seda...

vali...Ja neziniko runa.Labak aizver muti...

pirms 6 gadiem, 2013.05.22 18:13

Domājošā

Jauks koncerts! Interesanti priekšnesumi viesiem, skanīgs SUDARUŠKI priekšnesums!
Daudziem latviešiem patīk krievu romances un arī es esmu dziedājusi līdz.
Vai tas slikti?

pirms 6 gadiem, 2013.05.24 16:24

Apdomīgais

Krievu romances ir skaistas. Ieklausoties, dzirdami visi krāsu toņi, kaut dominē minors. Arī minorā var atrast mažoru, un krieviem tas ir izdevies.

pirms 6 gadiem, 2013.05.24 18:54

Sedas pilsēta