Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mums raksta:Labie darbi nekad nevar būt par daudz.  16

Ir sācies Jauns gads. Strenču novada bērniem tas sākas ar jautru karnevālu, kuru rīko biedrības ‘’Glābiet bērnus’’ priekšsēdētaja Velga Graumane.


Karnevāls katru gadu tiek apmeklēts kuplā skaitā. Šogad bija 116 bērni maskās. Ļoti jauki bija redzēt, ka arī trīs ģimenes bija ģērbušās maskās. Tas tikai nozīmē, ka šis karnevāls tiek gaidīts un pie maskām jau laicīgi tiek piedomāts. Prieks bērnu acīs bija liels un vēl klāt jautrībai, kurā ievilka Lācis un Sienāzis pasākuma beigās visiem, visiem bija dāvanas, kuras sarūpēja Graumanes kundze.

Biedrības priekšsēdētājai var veltīt daudz pateicības vārdus, jo viņa strādā no visas sirds. Graumanes kundze arī sarūpē pārtikas pakas, vēl paspēj realizēt projektu, kurā daudzas ģimenes no visa novada mācījās nūjot, un saprast, cik daudz tas palīdz veselībai. 

Labos darbus varētu uzskaitīt vēl un vēl. Un gribam novēlēt Graumanes kundzei, lai pietiek spēka un atbalsta arī turpmāk darboties novada iedzīvotāju labā.

Daudzo bērnu un vecāku vārdā novēl Līga Smirnova.

Komentāri 16

AV

Beidzot kas patiesi labs notiek Strenčos. Tikai žēl, ka Graumane un vēl vairāki cilvēki ir nomelnoti, nozākāti un uzskatīti par lielā vissrenču ķēniņa Pētersona personisko apdraudējumu. Visi, kas ir ar saprašanu tiek izēsti un padzīti no Strenčiem, jo ir jau bailes no gudrākiem un spējīgākiem.

pirms 6 gadiem, 2014.01.24 11:33

mamma

Paldies Velgai Graumanei par jauko karnevālu, par darbu bērnu labā! Novēlu stipru veselību, ticību, cerību un mīlestību! un vienmēr tikpat neizsīkstošu enerģiju un dzīvesprieku!

pirms 6 gadiem, 2014.01.24 13:10

ok

Tikai žēl, ka daudzi vecāki ar saviem bērniem tūlīt pēc dāvanu saņemšanas steidzās prom. Laikam bija atnākuši tikai pēc dāvanām.

pirms 6 gadiem, 2014.01.24 13:43

ance

Laikam jau Tev nav bērns tik mazs lai saprastu ka 2 stundas ir pietiekami lai bērns no pasākuma būtu noguris.Paldies par lielisko pasākumu pasākuma rīkotājiem!!!

pirms 6 gadiem, 2014.01.25 06:16

Zemitāna iela

Par to, ka spējīgākie un labākie cilvēki no Strenčiem tiek izdzīvoti 100% jāpiekrīt, kautvai Vaivods no kura lielajam priekšniek kungam bija lielas bailes. Tas ir ļoti bēdīgi.

pirms 6 gadiem, 2014.01.24 15:04

pirms dienas

Afigeķ, ta nu gan Zelta vērtie aizgājuši! Pa direktoru netika, domē netika, ko tad tādam te darīt - malacis, pats saprata, ka nav ko.

pirms 6 gadiem, 2014.01.28 19:45

reālists

Bet kāpēc vienmēr vajag pretstatīt? Lai darbojas visi! Ja viens darbojas,tas nenozīmē,ka citi guļ. Graumane ir pelnītā atpūtā,viņai piestāv šādas aktivitātes. Uz priekšu! Tikai... nevajag atkal tēmēt uz Krēslu.Visam savs laiks.

pirms 6 gadiem, 2014.01.24 17:11

ghj

Absoluta taisniba.

pirms 6 gadiem, 2014.01.26 23:03

Tas.

Karnev;als bija nevis karnevāls,bet liels murgs.
Lai iedotu kaut kādas mantas nevajag murgu ,vajag izdalīt mantas un nevajag saukt to par karnevālu.

pirms 6 gadiem, 2014.01.24 19:47

Tam

Pilnīgi piekrītu.Kā var kaut ko tādu uzrakstīt.ka tas karnevāls bija viens no labākiem Strenču pasākumiem.
Tas nemaz nebija pasākums,bet piekrītu-murgs.

pirms 6 gadiem, 2014.01.24 19:50

Tie

Tas patiešām bija briesmīgi...pilnīgi nepārdomāts pasākums un dāvanu pasniegšana bija labākais "šovs", ko nācies redzēt.

pirms 6 gadiem, 2014.01.24 21:24

Vienam autoram - Tas, tam, tie

Aiziet - zākātāji, domes pārstāvji pamodušies! Viegli ir nomelnot cilvēku bez jebkādiem argumentiem. Cilvēku, kurš dara kaut ko no sirds novada labā!Tikai neaizmirstiet pieminēt, ko paši esat šo bērnu labā izdarījuši un kā karnevāla organizēšanā piedalījušies!

pirms 6 gadiem, 2014.01.25 14:50

00

Tev laikam gribētos gan, lai tie būtu domes pārstāvji, kas tos kritiskos komentārus rakstījuši. Tad prieka būtu bez gala, vai ne?

pirms 6 gadiem, 2014.01.28 10:47

Bijusī strencēniete

Visi komentāri rakstīti latviešu valodā- tātad tas nozīmē, ka rakstītāji ir latvieši. Vai tiešām mēs (latvieši) nekad neiemācīsimies priecāties par citu paveiktajiem labajiem darbiem, veiksmēm, realizētajām idejām? Ja ir tik grūti pieņemt ( skaudība) cita labos darbus, pateikt paldies par to, tad vismaz pacentīsimies "neapriet" un nesarūgtināt darītājus. Vieglāk jau ir, neko nedarot, vērot no malas un tad kritizēt. Ja jau bija tik slikti, tad nevienam taču nav liegts pašam kaut ko noorganizēt citu labā, piedāvāt savas idejas. Bet tas jau prasa spēju domāt, lai rastos idejas, un darboties, lai tās realizētu. Tā kā karnevāls bija organizēts bērniem, tad interesantāk būtu dzirdēt bērnu atsauksmes, nevis cilvēku, kuri aizmirsuši savu bērnību, spriedelēšanu. Ir taču zināms, ka ir milzīga atšķirība bērnu un 40-50-gadīgo uztverē. V.Graumanei un citiem karnevāla organizētājiem novēlu nezaudēt darbošanās prieku un atcerēties parunu:" Suņi rej, bet karavāna iet tālāk."

pirms 6 gadiem, 2014.01.26 13:12

Zutis

Hā, pasūtījuma raksts!!! Ja nemaldos, raksta autore bija Graumanes, precīzāk, Gitas vēlēšanu sarakstā. Traki, ka tik grūti pieņemt to, ka tagad esi tikai vienkāršs iedzīvotājs bez īpašas ietekmes...

pirms 6 gadiem, 2014.01.28 19:52

Miilie strenceeniesi

Miers baro nemiers posta !
Ik katram no mums un it iipasi tik mazaa pilsetaa gribas sajusties piederiigam un noveerteetam , priecaasimies par visu jauko kas notiek un piedaliisimies, atbalstiisim viens otru ..

pirms 6 gadiem, 2014.02.02 16:02

Strenču pilsēta