Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par ūdenssaimniecības attīstības projektu Strenčos

Pagājušā gada decembrī noslēdzās būvdarbi projektā „Ūdenssaimniecības attīstība Strenču pilsētā, 3.etaps” (identifikācijas Nr.3DP/3.4.1.1.0/11/APIA/CFLA/051/030), par kura realizāciju 2011.gada 19.jūlijā noslēgta Vienošanās starp Centrālo finanšu un līgumu aģentūru un Strenču novada domi.

Tā kā ziemas periodā labiekārtošanas un asfalta seguma atjaunošanas darbus veikt nevarēja, tad tie tika atlikti uz šī gada pavasari. Tiklīdz nokusīs sniegs un iestāsies piemēroti laika apstākļi, tā atliktie darbi tiks pabeigti.

Projekta ietvaros SIA „Vidzemes energoceltnieks” rekonstruēja 53.00 m esošo ūdensvadu, izbūvēja 2853.30 m jaunus ūdensvadus (t.sk. 580.70 m pieslēgumi), 2521.40 m jaunus kanalizācijas vadus (t.sk. 544.50 m pieslēgumi) un 526.90 m jaunus kanalizācijas spiedvadus, 3 jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas. Līdz ar to ir uzlaboti centralizētie ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumi esošajiem klientiem un ir nodrošināta iespēja izveidot jaunus pieslēgumus ūdensvadam un kanalizācijas tīkliem.

Strenču novada dome aicina to mājsaimniecību īpašniekus, kurām nav izveidoti pieslēgumi ūdensvada un kanalizācijas tīkliem, bet ir nodrošināta šāda iespēja,  padomāt un rast iespēju pieslēgties tīkliem un saņemt kvalitatīvus dzeramā ūdens piegādes un notekūdeņu savākšanas un attīrīšanas pakalpojumus.

Projekta kopējās izmaksas ir 422 971.58 Ls, no kurām attiecināmās izmaksas ir 348 731.98 LVL, no kurām ERAF līdzfinansējums ir 85 %, bet pašvaldības budžeta finansējums 15 %.

Projekts tiek realizēts darbības programmas „Infrastruktūra un pakalpojumi” 3.4. prioritāte „Kvalitatīvas vides dzīvei un ekonomiskajai aktivitātei nodrošināšana” 3.4.1. pasākums „Vide” 3.4.1.1. aktivitātes „Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība apdzīvotās vietās ar iedzīvotāju skaitu līdz 2000” ietvaros.   

Strenču pilsēta