Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenčos:Svētki Birzītē 10

Strenčos šo sestdien, 7. septembrī, sportiskā gaisotnē notiks III dārza svētki Birzītē, Parka ielā 2c. Svētkus rīko Strenču novada kultūras centrs sadarbībā ar biedrību “Šūpolēs” un novada sporta dzīves organizatoru Aivaru Kalniņu. Pasākumu atbalsta novada dome. Piedalīties aicināts ikviens interesents.

No pulksten 9.30 sāksies pieteikšanās volejbola turnīram (3:3) “Birzītes kauss”, bet pašām sacensībām starts tiks dots pulksten 10. Komandā drīkst pieteikt četrus cilvēkus.

Dienas garumā ikviens varēs izmēģināt savu spēku un veiklību basketbola soda metienos, lodes grūšanā un vingrošanas elementos. Pulksten 13 sāksies cīņa ar ūdens baloniem par Strenču novada kultūras centra balvu.

Pulksten 14 Birzītē brīnumus uzburs iluzionistu Daces un Enriko Pecolli burvju mākslas skolnieks iluzionists Krišs.

No pulksten 9 biedrība “Šūpolēs” vārīs tradiconālo Birzītes zupu. Visas dienas garumā skanēs mūzika.

Svētku apmeklētājiem līdzi jāņem groziņš piknika galdam un kāds produkts zupai. Būs pieejama ugunskura vieta.  

Komentāri 10

Spēks

Kārtējais konkrētais s..s nevis pasākums, vecām vecenēm un plānprātīgiem tirliņiem, neko normālu jau nevar sataisīt.

pirms 6 gadiem, 2013.09.06 17:03

s....s

Kas būtu normāls?

pirms 6 gadiem, 2013.09.07 16:17

Spēkonis

Ja vari labāk, tad izdari, tirliņ!

pirms 6 gadiem, 2013.09.08 22:34

atbildīte.

Bija Birzītes svētki, vecas vecenes neredzēju, kā arī plānprātiņus nē.. Cilvēki pavadi tiešām labu laiku, fiziski atpūtās, un par to vēl saņēma mazas balviņas. Un kas tur tik slikts!???!?!?!
un tiešām, kas tad būtu nornāli? Dzert parkā uz soliņa mūzikas ritmā? :)

pirms 6 gadiem, 2013.09.07 23:13

Ir ok!

Nu es gan nevienam! NEVIENAM sliktam komentam te nepiekrītu! Es ļoti priecājos par Šūpoļu meitenēm - man tiešām tīk tās aktivtātes, jo ir gana daudz laba un VĒRTĪGA padarīts par īsu laiku! Ir ieviests šis tas jauns! Ir ļoti labi ka Strenčos ir cilvēki kas ne tikai saredz iespējas ko uzlabot, bet arī reāli dara! Būtu vairāk tādu! Skatos ka te lielākā daļa ir tikai runātāji, a bet ne darītāji! Ta ejiet tak jūs vienreiz bekot tais Strenču mežos.. jums tur ir kur izvērsties gana daudz! Izvēdiniet savas domas un lūdziet Dievu lai Jums palīdz, ka jūsu domas, vārdi un darbi ir vienmēr tīri un gaiši! Un ja kādam nepatīk kāda konkrēta persona no šīs biedrības, tad atsājiet savas personīgās ambīcijas malā, un paskatieties tikai uz izdarītiem darbiem.. lai jums jel pietiek tam spēka.. Meitenes - MALAČI!!!

pirms 6 gadiem, 2013.09.08 17:02

Zzzzz

Šūpoles - ak, Dievs, kāds palīdziet tiem cilvēkiem!

pirms 6 gadiem, 2013.09.09 14:30

nešūpole

Man gan riebjas tās augstprātīgās šūpoles. Tikai grozās pa priekšu, bet īstenībā tukša vieta.

pirms 6 gadiem, 2013.09.09 20:54

123

Īstenībā brauc uz Īriju un nebojā te gaisu.

pirms 6 gadiem, 2014.06.27 19:49

Strenču pilsēta