Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenčos tirgus laukuma atklāšana ar vērienīgu tirgošanos

Strenču novada dienu ietvaros – 5. augustā Strenčos, Valkas ielā 8b, pie autoostas notiks tirgus laukuma atklāšana ar  vērienīgu tirgošanos, kultūras programmu un izklaidēm visu vecumu apmeklētājiem. Tirgošanās mājražotāju, amatnieku un lauku labumu tirdziņā notiks  no plkst. 9.00 – 14.00. Tirgotāji aicināti pieteikties, zvanot pa tālruni 64715610 līdz 3. augustam. Tirgošanās mājražotājiem, amatniekiem un zemniekiem šoreiz būs par brīvu. Detalizētāka informācija atrodama www.strencunovads.lv

Tirgus laukuma atklāšana notiks plkst. 10.00 ar žīdu andeli, umurkumuru un lielajiem ziepju burbuļiem. Par muzikālo izklaidi gādās kapela M.Roziņa vadībā. Ar dažādu šķirņu trusīšiem viesosies z/s “Mežiņi”, būs iespēja redzēt, kā trušu vilna pārtop cimdos un zeķēs. Tirgus apmeklētājus ar dejām priecēs senioru deju kopas “Madaras” un “Vijolītes”. Gardēžiem un kūku cepējiem interesēs tradicionālā akcija “Kūku Kūka 2017”, bet jautru piedzīvojumu meklētājiem būs iespēja izmēģināt dažādus karuseļus, šis prieks gan būs par maksu. 

Svētkos tiks apbalvoti pašvaldības konkursa “Sakoptākā vieta 2017” uzvarētāji, bet diena noslēgsies ar zaļumballi brīvdabas estrādē. Muzicēs grupa “Atestāts”, ieeja 3 eiro. Darbosies kafejnīca.

Tirgus laukums atjaunots vēsturiskajā tirgus placī, realizējot divas ELFLA projekta kārtas, ieguldot 76,5 tūkstošus eiro, tajā skaitā pašvaldības finansējums – 31,5 tūkstoši eiro. 

Projekta rezultātā ir izveidota autostāvvieta vairāk nekā 20 transportlīdzekļiem, sešas vaļējas tirgus nojumes, kā arī gājēju celiņi, jauni apstādījumi, soliņi un labiekārtota teritorija ap plosta maketu. Ir paveikts galvenais uzdevums - projekta rezultātā radīt patīkamu, interesantu Strenču pilsētas vizītkarti, reizē domājot arī par pilsētas iedzīvotāju un viesu ērtībām. 


Strenču pilsēta