Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenčos: Atkārtoti izsludina ģerboņa konkursu 2

Strenču novada dome no 1. jūnija līdz 30. jūnijam izsludina jaunu konkursu par Strenču novada vizuālās identitātes - ģerboņa skiču izstrādi.

Mērķis ir izveidot ģerboni kā unikālu Strenču novada atpazīstamības zīmi, kas simbolizē teritorijas kultūrvēsturiskās vērtības un tradīcijas.

Publiskos visus iesniegtos darbus"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka novada deputātu vairākums neapstiprināja pirmā konkursa rezultātus, ko iesniedza vērtēšanas komisija. Dome nolēma izsludināt atkārtotu konkursu un izstrādāt jaunu nolikumu. Strenču novada domes priekšsēdētājs Jānis Pētersons informē, ka jaunā konkursa nolikums nedaudz atšķirsies. Pirmajā vērtēšanas kārtā pašvaldība izliks publiskajai apskatei visas konkursā iesniegtās skices, nevis tikai četrus, komisijas izraudzītus darbus, kā notika iepriekš.

Iedzīvotāji varēs apskatīt skices visu jūliju Strenču novada bibliotēkās un novada domes mājas lapā internetā un balsot par sev tīkamāko novada ģerboņa skici. Tās piecas skices, kas saņems lielāko balsu skaitu, konkursa otrajā kārtā vērtēs komisija un balsos, kurš no šiem pieciem darbiem ir labākais. Arī vērtēšanas komisiju pašvaldība veidos no jauna.

Obligāti jābūt datorgrafikaiSavus darbus atkārtoti var iesniegt arī iepriekš notikušā konkursa dalībnieki."Ceram uz atsaucību un aicinām veidot tādu ģerboņa skici, kas attēlotu Strenču novada teritoriju raksturojošas iezīmes un būtu vizuāli un filozofiski viegli uztverama," piebilst J. Pētersons.

Šoreiz konkursā darbi obligāti jāiesniedz tikai datorgrafikā, lai tos varētu objektīvāk salīdzināt. Labākās skices autors saņems naudas balvu 100 latu apmērā. Pārējo divu labāk vērtēto darbu autoriem piešķirs veicināšanas balvas.

Darbi jāiesniedz Strenču novada domes kancelejā Strenčos, Valkas ielā 16 līdz 30. jūnijam pulksten 17.00. Konkursā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs. Ar konkursa nolikumu var iepazīties Strenču novada domē.

Komentāri 2

vdk

Laikam citu problēmu Strenčos nav kā ņemties par ģērboni. Tipiski provinciāļi. Tāds nu ir vadības stils un uzstādījums. Nožēlojami.

pirms 10 gadiem, 2010.06.05 09:22

zurkjis

Atver acis paskaties apkaart. Cilveeki raujas uz puseem lai ko paveiktu, bet tu saki ka njemas tikai ar vienu lietu. Laikam neesi painteresejies domee kaadus projektus biida un cik daudz dara, lai tavai, atvainojos, peecpusei buutu labaaka dziive novadaa!

pirms 10 gadiem, 2010.06.08 10:17

Novados