Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenčos būs nauda ūdenssaimniecībai

Strenču novada domei būs nauda, lai Strenču pilsētā tālāk īstenot jau iesākto ūdenssaimniecības attīstības projektu.

 

Pašvaldība parakstījusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda finansējuma piešķiršanu projekta otrajam etapam. Tajā paredzēts pilsētā izbūvēt jaunus ūdensvada un kanalizācijas tīklus un pazemes ūdens rezervuāru un rekonstruēt dzeramā ūdens atdzelžošanas iekārtas.

Plānots, ka ūdensvadu un kanalizācijas tīklus būvēs: Pulkveža Zemitāna ielā posmā no Baznīcas ielas līdz dzelzceļa sliedēm, Baznīcas ielā, Stacijas ielā, Ugunsdzēsēju ielas posmā starp Baznīcas ielu un Stacijas ielu, Raiņa ielā, Trikātas ielā no Stacijas ielas līdz Slimnīcas ielai, Slimnīcas ielā un Beverīnas ielas posmā līdz Rīgas ielai.

Pašlaik tiek izstrādāts jauns tehniskais projekts. Iespējams, ne viens vien strencēnietis pilsētas ielās jau redzējis topogrāfus, kuri uzmēra ielas.

Ūdenssaimniecības attīstības projekta otrajā etapā būvdarbi paredzēti nākamajā gadā. "Ļoti ceram, ka iekļausimies plānotajā finansējumā un būvdarbu apjomu nevajadzēs samazināt. To parādīs iepirkuma procedūra," saka Strenču novada domes Attīstības un plānošanas departamenta vadītāja Līga Sovere.

Novados