Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenčos gaidīs politiski represētos

Jau sākusies pieteikšanās uz sarīkojumu, kas Strenčos notiks 25. martā un kurā gaidīs politiski represētos.

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienā 25. martā Strenču stacijā pie piemiņas akmens notiks 1949. gada 25. marta represiju upuriem veltīts atceres brīdis. Sākums - pulksten 12.00.

"Pasākumā, kā allaž, piedalīsies Latvijas Politiski represēto apvienības Strenču nodaļas biedri no Strenčiem, Sedas, Jērcēniem, Plāņiem, kā arī no Beverīnas, Burtnieku, Smiltenes un citiem novadiem. Tie ir cilvēki, kuru sāpju ceļš 1949. gadā aizsākās Strenču stacijā," atgādina Strenču novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte. Piemiņas brīdī piedalīsies Strenču novada domes priekšsēdētājs Jānis Pētersons.

Dienas turpinājumā pasākuma dalībnieki kavēsies atmiņās pie kafijas tases uzņēmuma "SANVIK" kafejnīcā Strenčos. Viņus ar muzikālu sveicienu iepriecinās Jērcēnu dzejas teātris.

Līdzdalība pasākumā jāpiesaka iepriekš pa tālruni 64715610 Strenču novada domes lietvedei Inārai Ēķei.

Novados