Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenčos iedegs Ziemassvētku egli 13

Strenčos gan mazus, gan lielus iedzīvotājus rīt, 11. decembrī, gaidīs uz Ziemassvētku egles iedegšanu

 

Arī šogad rotās pilsētas parkā Rīgas ielas malā augošo egli. "Kopā ar mums būs folkloras kopa "Mežābele" no Jērcēnu pagasta. Pasākuma scenārijs ir viņu ziņā," teic Strenču kultūras nama direktore Daiga Beitika.

Viņa aicina uz egles iedegšanu ikvienu Strenču novada iedzīvotāju. Sākums - pulksten 18.00.

Savukārt iepriekš solīto gadu mijas balli strencēnieši tomēr nesagaidīs. Viņu pilsētas kultūras namā sākusies ēkas rekonstrukcija, tāpēc balli bija plānots rīkot pilsētas vidusskolas telpās.

"Ņemot vērā visus "par" un "pret", secinājām, ka šajā gadu mijā no balles tomēr atteiksimies, jo skola ir skola un tādiem publiskiem pasākumiem nav piemērota. Ievērojot ekonomisko situāciju valstī un novadā, nevaram nodrošināt kārtību pasākuma laikā," saka D. Beitika.

31. decembrī Strenčos toties neizpaliks tradicionālā jaunā gada kopīgā sagaidīšana pilsētas centrā un domes priekšsēdētāja uzruna iedzīvotājiem. Sanākušos cienās ar karstvīnu. Būs svētku salūts.

Komentāri 13

JJJ

Kārtējais murgs,nesaprotu priekš, kam tie kultūras darbinieki,kas vispār ir noticis Strenčos,kas ir mainījies ka novads.Lai tak pamācās no valmieriešiem,smilteniešiem,kā iedegt svētki eglīti,pagājušo gadu bija parodija.Tagad atkal Mežābeles ziņā- vai tiešām Beitikai nav izdomas,lai meklē palīdzību ar izdomu.

pirms 10 gadiem, 2009.12.09 11:11

XXL

Nezinu gan ,vai tad Strenču novadā vairs citu kolektīvu nav,kas varētu,ko skaistu sadarīt egles iedegšanas pasākumā!Mūžīgā Mežābele-APNICIS.Par ko tad maksā algu,ja neko interesantu nevar izdomāt.

pirms 10 gadiem, 2009.12.10 10:46

xx

Vai tad tiešām neviens no vadības internetā nelasa šos komentārus,vēl Jūs varat kaut ko izdomāt,nu vai tad tiešām tās vecās,kaucošās Mežābeles tantes jālaiž pie eglītes atklāšanas.Pilsētas svētkos kauca,labi ka tie moči sabrauca.Tagad atkal...nu tak padomājat,ja neesat spējīgi neko mainīt,tad vienkārši klusi un mierīgi,bez šiem murgiem.Pagājušo gadu pat slimnīcā esot tas viss noticis daudz interesantāk nekā pilsētas centrā.STRENČU KULTŪRAS DARBINIEKI,KULTŪRAS KOMISIJA...MOSTATIES vēl varat kaut ko mainīt.

pirms 10 gadiem, 2009.12.10 11:23

???

Bet cik tad to kultūras darbinieku ir kultūras namā???

pirms 10 gadiem, 2009.12.10 19:32

pff

Ak tu Dievs, atkal Mežābeles, tad nu gan uz to pasākumu neiešu. Nožēlojama izvēle, bet kāda vadība, tādi svētki...

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 11:46

Vajadzēja jums atbraukt uz Plāņiem, tur patiešām vakar bija tik jauks pasākums!!!!

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 12:47

.....................

palasot jusu komentarus....mezabele un welc vinj zin kas.....vai tiesam jus neko newarat citu kaut ko izdoomat,lai strencu iedziwotajiem butu prieks kaut kur ari acis pamielot????agrak planjos mums neka nebija,bet tagad mes zelam un plaukstam.....cepuri nost musu sarmitei,kas tik daudz cinas musu maza pagasta laba,bet ko jus lielais strencu novads????darat musu laba??neko....pupu mizas jums no ta visa... ????????

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 13:08

Tik tiešām, tā Mežābele, kas nemaz nav arī kvalitatīva, ne tikai apnicīga, piegriezusies!

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 13:27

uh

Tiešām gribas jautāt, par ko maksā algu kultūras darbiniekiem?

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 14:49

dina

Nez kādēļ neviens naskais kritizētājs nepiesakās uz vakncēm ,kad meklē kultūras darbiniekus Strenčos.....

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 15:22

Laumiņa

Nu ko jūs plosaties ar to kritiku!!! Visi lielie kritizētāji kaut reizi būtu saorganizējuši pasākumu, tad gan būtu forši! Nu jā, vajag jau kādu objegtu atrast un "nograuzt"! Tika grauzti Smiltenes kultūras darbinieki, tagad jau ķērušies pie Strenču kultūras darbiniekiem, bet esat aizmirsuši to, ka Strenču kultūras namā ir tikai direktors, bez mākslinieciskās daļas. Un direktoram ir pavisam citi pienākumi!!! Kā lai tas cilvēks izraujās uz visām lietām? Nu beidziet taču, aizejiet pie direktora un piedāvājiet savu palīdzību ar idejām un to realizāciju. Neateiks, nav jau monstrs no kā jābaidās!

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 16:43

www

Nejauciet divas lietas Strenču novads un Strenču pilsēta. Novadā katrs pagasts un pilsētas rīko savas egles atklāšanu. To ka Strenči ir novada centrs, nenozīmē ka tad jārīko NOVADA EGLES atklāšana.

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 16:54

Sarmite

Biju uz eglītes iedegšanu Strenčos.Ļoti skaista egle un arī pilsētas noformējumā -bumbas,MAN PATĪK! No malas skatoties likās ,ka arī Mežābelei nav ne vainas.Lieta tāda,ka mēs varbūt negribam folkloru pieņemt un tāpēc skarbi izsakāmies! Daigu esmu iepazinusi kopš esam vienā novadā,man liekas,ka viņa dara savu darbu tik,cik nu mēs katrs varam šajos laikos ko izdarīt.Man šķiet ,ka nevienam jau nav liegts ar idejām griezties kultūras namā,ja nu tiešām kaut kas nepatīk.Bet svētki ar Eglītes iedegšanu patiešām bija jauku-bērniem patika.Varbūt citreiz nāciet Daigai vairāk palīgā,jo ar kopīgu domu un kopīgiem spēkiem var izdarīt daudz vairāk.Lai gaišas domas gaidot ZIEMASSVĒTKUS!

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 20:12

Novados