Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenčos novada domes speciālisti tagad jāmeklē divos namos 13

Pirmdien svinīgi ar lentes griešanu, dāvanām un Jērcēnu folkloras kopas "Mežābele" apsveikumu atklāja Strenču novada domes ēku Valkas ielā 16.

Vairāk foto šeit!

 

No nākamās nedēļas tur strādās novada domes priekšsēdētājs Jānis Pētersons, izpilddirektors Aivars Auniņš, personāla vadības speciāliste - lietvede Ināra Ēķe, kancelejas vadītāja Silvija Biša, juriste Viola Lāce, Grāmatvedības un finanšu departamenta vadītāja Zaiga Muižniece un piecas speciālistes.

Zālē notiks novada domes deputātu sēdes. Visi kabineti, izņemot izpilddirektora darba vietu, atrodas otrajā stāvā.

 

Neizdod budžeta nauduPašvaldības ēkā Rīgas ielā 7 darbu turpina domes Saimnieciskās darbības nodrošināšanas departaments, Dzimtsarakstu nodaļa, tūrisma informācijas centrs, bāriņtiesa un Sociālais dienests. Šīs abas institūcijas perspektīvā gan plānots pārcelt uz novada pārvaldes jauno ēku Valkas ielā.

Rīgas ielā 7 būs arī kabineti pašvaldības policijai, būvvaldei un valsts iestāžu speciālistu izbraukuma vizītēm.

Pašvaldības speciālistu jaunās darba telpas Valkas ielā jau paguvuši novērtēt vairāki pilsētas iedzīvotāji. "Ļoti skaisti! Esmu gan dzirdējusi, ka pensionāriem tagad būs patālu, ko iet, lai satiktu domes vadību. Pozitīvi, ka centrā paliks komunālā daļa un maksājumus varēs veikt tur," saka strencēniete Sigita Juščenko.

Novada domes priekšsēdētājs Jānis Pētersons uzsver, ka ēkas remontam, ārējo un iekšējo siltumtīklu izbūvei un aprīkojuma iegādei nav izdota pašvaldības budžeta nauda. Minētie darbi finansēti par valsts mērķdotācijām jeb novadu apvienošanās naudu. Kopumā tiem izdoti aptuveni 40 tūkstoši latu.

 

Nākamo - laukumu iedzīvotājiemĒkas remontu veica iepirkuma procedūrā uzvarējusī firma "RD Būvnieks" no Kocēnu pagasta. Mēbeles speciāli novada pārvaldes ēkai pagatavoja firma "Dzintarkalni 21" no Ventspils novada. Siltumtīklus izbūvēja firmas no Valmieras "Vidzemes energoceltnieks" un "Madis". Novada domes ēka tagad saņem siltumu no pašvaldības apsaimniekotās katlu mājas.

Vēl ēkai Valkas ielā 16 siltinās pamatus, ārsienas un bēniņus, mainīs apšuvumu un jumta segumu. Šiem darbiem novada dome ieguva finansējumu Vides ministrijas izsludinātajā konkursā par energoefektivitātes paaugstināšanu pašvaldību ēkās.

Pirmie ar jaunajām telpām iepazinās novada domes deputāti un pašvaldības iestāžu vadītāji. "Gaišas, mājīgas telpas. Domāju, darbiniekiem patiks, un arī ikviens apmeklētājs gūs patīkamu iespaidu," spriež novada deputāts, Strenču kokaudzētavas vadītājs Jānis Zvejnieks. Viņaprāt, tagad pašvaldībai vajadzētu domāt par publisku sanākšanas laukumu iedzīvotājiem, piemēram, labiekārtot Strenču centrālo parku.

Komentāri 13

strenču cilvēks

Bezjēdzīgi iztērēti līdzekļi, tikai jēgas maz. Izskatās, ka tie "speciālisti" Pētersona vadībā savairojušies kā sēnes pēc lietus. Galu galā atbildīgs nav neviens, parastais, jau pierastais vadības stils.

pirms 10 gadiem, 2009.12.09 18:23

strenču cilvēks

Bezjēdzīgi iztērēti līdzekļi, tikai jēgas maz. Izskatās, ka tie "speciālisti" Pētersona vadībā savairojušies kā sēnes pēc lietus. Galu galā atbildīgs nav neviens, parastais, jau pierastais vadības stils.

pirms 10 gadiem, 2009.12.09 18:23

arī cilvēks

Nu forši! Vienmēr jau būs kāds, kam skaudīs... Labi būs tikai tad, ja to naudiņu atdos viņam.

pirms 10 gadiem, 2009.12.09 20:45

Cilvēks cits

Vai tad būtu labāk, ja sēdētu un neko nedarītu? Ja savesta pašvaldībai piederoša ēka kārtībā, tas tikai ieguvums. Varēs normāli strādāt un izvietoties. Rīgas ielā bija liela šaurība.
Domāju, ka šis darbs ir vērtīgs. Lai veicas turpmāk!

pirms 10 gadiem, 2009.12.09 23:00

pulkstenīte

Jā, interesanti gan, no kurienes pēkšņi tik daudz to speciālistu saradies, ka ir ko divas mājas piepildīt/ Deputāti laikam tādi kas neko paši nejēdz, ka tik daudz padomdevēju vajaga. Tā tik turpināt, Strenčos budžets laikam kā Rīgai vai vismaz Valmierai. Malači, tik nezin kas tos s... pēc tam savāks, ko šitie sataisīs?

pirms 10 gadiem, 2009.12.10 00:05

Pulkstenīt!

Aizej uz domi un pajautā, ja ko nezini, bet tavas runas ir klajš populisms. Ja jau dome,tad apriori-slikti.
Vairākas darba vietas, kas bija pašvaldībās, apvienotas vienā un tad, speciālists atradīsies Strenčos.

pirms 10 gadiem, 2009.12.10 13:37

es

Kur tad būs sastopama bāriņtiesa?
Un cik tad bija to iestāžu vadītāju tajā pasākumā, kuri pirmie iepazinās ar telpām?

pirms 10 gadiem, 2009.12.10 16:06

Sandra

Vajadzētu tomēr atcerēties, ka jaunajā ēkā ir vesela novada dome un ja vajag vēl vairak speciālistus, tad lai ņem! Ja jau pilsētas domei knapi pietika vietas vecajā ēkā, tad kā lai tur salien viss novads?! Prieks, ka piesaistat līdzekļus kur vien varat! Bet tās rindkopas jau laikam reti kurš izlasa....
Kabineti ir jauki un skaisti! Lai veicās strādājot jaunajās darba telpās!

pirms 10 gadiem, 2009.12.10 17:12

vikim

Lai tik veicās līdzekļu piesaistē - sevišķi lai veicās piesaistīt līdzekļus galvenā priekšnieka kabatām....

pirms 10 gadiem, 2009.12.10 18:50

Nesaprotu vai tiešām vajag tik daudz darbinieku????

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 14:12

domājošā

Viss ir labi un pareizi- telpas izremontētas, lai veicās darbi! Bet- domājot par cilvēkiem, ceram, ka sociālais dienests un bāriņtiesa paliks vecajās domes telpās,centrā, kā sacīt jāsaka-tuvāk tautai!

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 15:56

domājošā

Viss ir labi un pareizi- telpas izremontētas, lai veicās darbi! Bet- domājot par cilvēkiem, ceram, ka sociālais dienests un bāriņtiesa paliks vecajās domes telpās,centrā, kā sacīt jāsaka-tuvāk tautai!

pirms 10 gadiem, 2009.12.11 15:56

Novados