Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenčos sācies balsojums par ģerboni

Visu šo mēnesi iedzīvotāji var balsot, kuru no četrām skicēm izvēlēties Strenču novada ģerbonim.

Novada domes atkārtoti izsludinātajā konkursā pašvaldība saņēma tikai četrus darbus. Strenču novada ģerboņa komisija tos visus izvirzīja iedzīvotāju nobalsošanai. Darbus iesniedza divi autori.

Skices jau tagad var apskatīt novada pašvaldības mājas lapā internetā. Drīz tās izliks arī visās novada bibliotēkās. Līdz 31. jūlijam iedzīvotāji var nobalsot par vienu skices variantu, kas patīk labāk un viņu vērtējumā atspoguļo novada raksturīgākās iezīmes.

"Augustā ģerboņa vērtēšanas komisija apkopos publiskā balsojuma rezultātus un iesniegs tos novada deputātiem galīgā lēmuma pieņemšanai," informē Strenču novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Ginta Gailīte.

Konkursa mērķis ir izveidot ģerboni kā unikālu Strenču novada atpazīstamības zīmi, kas simbolizētu teritorijas kultūrvēsturiskās vērtības un tradīcijas. Labākā darba autors saņems naudas balvu - 100 latus.

Novados