Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenču bibliotēka aicina stāstīt “anekdotes iz dzīves”

Strenču pilsētas bibliotēka ielūdz ikvienu interesentu piedalīties stāstu konkursā "Man reiz bija tāds gadījums". Bibliotekāres aicina stāstīt dažādus interesantus un smieklīgus atgadījumus, kā "anekdotes iz savas dzīves", ko pats cilvēks joprojām atceras ar smaidu.

Stāsti konkursam Strenču bibliotēkā rakstiski jāiesniedz līdz ceturtdienai, 6. maijam, pulksten 16.00. Konkursa noslēgums bibliotēkā notiks piektdien, 7. maijā pulksten 16.00. Aicināti arī klausītāji, lai gūtu pozitīvu smieklu lādiņu.

Konkursa noslēgumā par muzikālo daļu rūpēsies Strenču mūzikas skolas ģitāras pulciņš skolotājas Jeļenas Tēraudkalnes vadībā.

Stāstu konkurss Strenču pilsētas bibliotēkā notiks pirmo reizi. Visi dalībnieki saņems nelielas balvas. Rakstveidā stāsti jāiesniedz tad, ja cilvēks pats nevēlas uzstāties publikai, un tad viņa vietā stāstu nolasīs bibliotekāres. Viņas arī neatklās stāsta autoru, ja tāds lūgums tiks izteikts. Ja cilvēks vēlas, viņš savu smieklīgo atgadījumu var stāstīt pats.

Novados