Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenču bibliotēka un kultūras nams meklē vēsturiskas fotogrāfijas

Strenču bibliotēka un kultūras nams lūdz iedzīvotāju palīdzību, lai sagatavotu izstādi par godu Strenču kultūras nama atklāšanai pēc ēkas vērienīgās, gandrīz gadu ilgušās rekonstrukcijas.

Kultūras nama atklāšana plānota 18. novembrī vienlaikus ar valsts svētkiem.Gan bijušie, gan esošie Strenču iedzīvotāji tiek aicināti savos albumos vai citos krājumos sameklēt fotogrāfijas un citus vēsturiskus dokumentus par Strenču kultūras nama dzīvi, piemēram, par laiku, kad iestādē darbojās mūzikas skola un pilsētas bibliotēka, gan vēl senākiem gadu desmitiem. Ja kāds vēlas, vēsturiskos dokumentus var arī uzdāvināt pilsētai.

"Gribam kopīgiem pūliņiem izveidot un papildināt arhīvu ar plašu ieskatu mūsu novada kultūras dzīvē pagātnē un mūsdienās," cerot uz cilvēku atsaucību, saka kultūras nama direktore Daiga Beitika un bibliotēkas vadītāja Marina Vdovičenko.

Fotogrāfijas un citi dokumenti jāiesniedz Strenču bibliotēkā skenēšanai. Atnestos dokumentus tūlīt pēc tam atdos atpakaļ.

Sīkāku informāciju var iegūt, zvanot pa tālruni 29243391 D. Beitikai vai 64731156 Strenču bibliotēkai. Jautājumus un ierosinājumus gaidīs arī bibliotēkas epastā ([email protected]).

Kultūras nama rekonstrukcijas darbos šomēnes sākušas strādāt pat vairākas uzņēmuma "Vidzemes energoceltnieks" brigādes, un objektā ir pilns ar cilvēkiem un tehniku.

Novados