Strenču birzītē būs Dārza svētki

Šo sestdien, 10. septembrī, Strenčos ikvienu novada iedzīvotāju gaidīs Dārza svētkos. Vispirms vietējā pašvaldība pateiksies visiem talciniekiem par ieguldīto darbu birzītes sakopšanā.

Šī publiski pieejamā vieta atrodas pilsētas nomalē netālu no Parka un Miera ielas krustojuma."Ziemeļlatvija" jau rakstīja par projektu "Sūnu ciema atpūtas parks", ko uzņēmās birzītei tuvējo privātmāju iedzīvotāji. Viņi šogad sakopa ar kokiem un krūmiem aizaugušo teritoriju un ierīkoja tur labiekārtotu sporta un atpūtas vietu.

Birzīti svinīgi atklās tikai šo sestdien, taču cilvēki tur atpūšas jau visu vasaru. "Pats brīnījos, ka viņu būs tik daudz. Prieks, ka mūsu paveiktais darbs nav bijis veltīgs" atzīst tuvējās mājas iedzīvotājs un atbildīgais par minēto projektu Ģirts Vēveris.

Svētki sāksies pulksten 10 ar birzītes atklāšanu. Pēc tam volejbolisti (komandā 3:3) sacentīsies par "Birzītes kausu". Skatītāji balsos par labākajiem spēlētājiem, nosūtot viņus tālāk cīnīties par "Birzītes superkausu" (4:4).

Birzītē būs arī atrakcijas bērniem. Svētku dalībniekus ar zupu cienās vietējā labdarības biedrība "Šūpolēs". Vairāk lasiet laikrakstā "Ziemeļlatvija" otrdien, 6. septembrī.

Novados