Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenču ielās būs gaišākas spuldzes 2

Vairākās Strenču ielās šogad būs jauns apgaismojums. Vienlaikus ar "Latvenergo" gaisvadu līniju nomaiņu pret pazemes kabeļiem sešās pilsētas ielās - gan visā garumā, gan atsevišķos posmos - uzliks jaunus apgaismes stabus un lampas.

Objektā strādās Valmieras uzņēmums "Vidzemes energoceltnieks". Tā valdes loceklis Ilgvars Caune informē, ka darbus plānots iesākt nākamajā nedēļā. Ar pilnu jaudu tie notiks jūlija nogalē vai augusta sākumā.

Pēc "Latvenergo" pasūtījuma "Vidzemes energoceltnieks" vairākās Strenču ielās rekonstruēs 0,4 kilovoltu elektropārvades līniju, demontējot vecās gaisvadu līnijas un izbūvējot pazemes kabeļu līnijas. Papildu tam pēc Strenču novada domes pasūtījuma celtnieki šajās ielās atjaunos ielu apgaismojumu, kas ir pašvaldības pārziņā. Tai skaitā viņi nomainīs vecās kvēlspuldzes pret jauniem ekonomiskākiem un ilglaicīgākiem apgaismes ķermeņiem. I. Caune piebilst, ka jaunās spuldzes diennakts tumšajā laikā ielas izgaismos labāk.

Strenču novada domes Samnieciskās darbības nodrošināšanas departamenta vadītāja Gita Siliņa informē, ka ielu apgaismojumu atjaunos Pulkveža Zemitāna ielas posmā no pilsētas centra līdz dzelzceļa sliedēm, Purva, Meža, Kārļa un Jāņa Ziemeļnieka ielā un Pulveža Brieža ielas mazā posmā.

Novada dome jau apstiprinājusi izdevumu tāmi Strenču ielu apgaismojuma atjaunošanai 24 109,10 latu apmērā. 10 tūkstošus latu pašvaldība piešķirs no šā gada pamatbudžetā ieplānotajiem līdzekļiem, bet 14 tūkstošus latu ieplānojusi 2011. gada pamatbudžetā. Celtnieki piekrituši daļu naudas saņemt pēcmaksā.

G. Siliņa uzsver, ka pēc darbu pabeigšanas pilsētai būs divi ieguvumi. "Ietaupīsim, jo jaunās spuldzes būs ekonomiskākas un būs jāmaksā mazāk par elektrību. Otrkārt, ielās būs kvalitatīvāks apgaismojums."

Komentāri 2

Strencēnietis

Hm... tam , kurš pats vienmēr "rauj ,kur tik var", liekas , ka visi tā dara. Kāds stulbums !!!!

pirms 10 gadiem, 2010.07.23 14:06

atbilde

vai tu nevarētu ieskriet slimnīcā pārbaudīties? Nav pārāk tālu...

pirms 10 gadiem, 2010.07.23 22:32

Novados