Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenču koris un dejotājas svinēs jubilejas

Šomēnes jubileju svinēs Strenču kultūras nama divi kolektīvi: jauktais koris "Rītu puse" un senioru dāmu deju kolektīvs "Madaras".

 

Šo mēnesi kultūras namā sestdien, 4. aprīlī, ievadīs diskotēka, bet pēc tam kultūras nama darbinieki visu uzmanību pievērsīs Lieldienu pasākumam.

 

Lieldienas Strenčos svinēs 12. aprīlī pilsētas estrādē. Uzstāsies pilsētas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Tīne" un jauniešu deju kolektīva abi sastāvi, kā arī ciemiņi no Jērcēniem - folkloras kopa "Mežābele".

 

Lieldienas estrādē sāks svinēt pulksten 10.00. "Būs šūpošanās šūpolēs, dziesmas, dejas, rotaļas un mīklu minēšana. Katram, kas nāks uz pasākumu, līdzi jāņem krāsota ola," atgādina Strenču kultūras nama direktore Daiga Beitika.

 

18. aprīlī svētki būs strencēniešu senioru dāmu deju kolektīvam "Madaras" (vadītāja Daiga Beitika). Kolektīvs atzīmēs trīs gadu jubileju un ielūgs ciemos draugus no Blomes, Palsmanes, Vijciema, Trikātas un Vecates. Pasākums iecerēts kā sadancošanās koncerts un atpūtas vakars savā lokā.

 

Strenču jauktais koris "Rītu puse" (diriģente Eva Uldriķe) šomēnes svinēs 20 gadu jubileju. Pasākums iecerēts 25. aprīlī. Par vietu un laiku, kā arī par scenāriju vēl tiek spriests.

 

"Pēc šiem pasākumiem sāksies lielā gatavošanās Gaujas Plostnieku svētkiem, kas šogad notiks 16. maijā," informē D. Beitika.

Novados